Головна

About University / Новини університету / Відбулася зустріч зі співробітниками Херсонського обласного краєзнавчого музею

Відбулася зустріч зі співробітниками Херсонського обласного краєзнавчого музею

21 листопада 2013 р. завідувач музею історії нашого університету Любов Миколаївна Чиркова для студентів факультету міжнародних економічних відносин ХНТУ вже вкотре організувала зустріч з працівниками Херсонського обласного краєзнавчого музею, зокрема із завідувачем відділу науково-експозиційної історії краю періоду 1941-1945 рр. Ольгою Серафимівною Гончаровою – істориком, краєзнавцем, справжнім «фанатом» своєї справи.

В історії кожної держави, кожного народу є дати і події, які стають знаковими і святими для нащадків. Такою знаковою віхою є Перемога нашого народу у Великій Вітчизняній війні, тому шанобливе ставлення до пам’яті про Перемогу і ветеранів є священним обов’язком держави і громадян України. 2014 рік – рік, наповнений багатьма визначними датами, повязаними з подіями Великої Вітчизняної війни. Зокрема, у 2014 році ми будемо відзначати 70-ту річницю з дня визволення Херсонщини від німецько-фашистських загарбників.

Усе далі відходять грізні і важкі роки Великої Вітчизняної війни, але не згасає пам'ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя. Ольга Серафимівна Гончарова розповіла студентам про події страшних років Великої Вітчизняної війни, місце України та нашого міста у визволенні від німецько-фашистських загарбників. Країна втратила мільйони кращих синів і доньок, які віддали своє життя у боротьбі з ворогами на фронтах Великої Вітчизняної війни. Згадала О.С. Гончарова і про нелегку участь дітей війни, в дитячу казку яких ввірвалися голод, ворожі бомби, смертельний страх і біль втрат, і про партизанський рух у нашому місті, і про долі юних хлопчаків-героїв, які безстрашно вели підпільну боротьбу.

Захід відвідав і декан факультету міжнародних економічних відносин – Віктор Володимирович Крючковський, який був очевидцем окупації м. Херсона, відчув на собі біль втрат.

Всі студенти виявили велику зацікавленість до подій того бойового минулого і висловили свою велику вдячність співробітникам краєзнавчого музею, які розповіли та показали багато цікавого про події тих страшних років. Адже саме вони, молоде покоління, нащадки переможців, зобов’язані знати свою історію та примножувати здобутки своїх предків.