Structure / Кафедри університету / Державного управління і місцевого самоврядування / Магістратура публічного управління / НОВИНИ КАФЕДРИ / ЕКСПЕРТНА ПІДТРИМКА: НАВЧАННЯ СТАРОСТ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД |
ЕКСПЕРТНА ПІДТРИМКА: НАВЧАННЯ СТАРОСТ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
Created 21.03.2024 11:08
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4839/637231-1-ukr-UA/4_small.jpg)
В.о.завідувача кафедри державного управління і місцевого самоврядування, доктор наук з державного управління, професор Вікторія ФІЛІППОВА на запрошення Інституту політичної освіти в якості експерта з питань місцевого самоврядування взяла участь у навчанні старост територіальних громад, у якому взяло участь понад 60 осіб.
Навчання старост відбулося у місті Києві на базі Інституту політичної освіти за сприяння Національного фонду на підтримку демократії (США). Протягом трьох днів старости опановували знання та виробляли практичні навички з різних питань діяльності посадових осіб місцевого самоврядування. За підсумками навчання його учасники й учасниці отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/11751/637235-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/11752/637247-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/21317/637239-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4839/637231-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)