Structure / Кафедри університету / Державного управління і місцевого самоврядування / Магістратура публічного управління / НОВИНИ / ЩОРІЧНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЗА МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «РОЗВИТОК ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ: КОМУНІКАТИВНИЙ АСПЕКТ» |
ЩОРІЧНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЗА МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «РОЗВИТОК ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ: КОМУНІКАТИВНИЙ АСПЕКТ»
Created 04.07.2017 10:57
3-4 листопада 2016 року в Національній академії державного управління при Президентові України відбулася щорічна науково-практична конференція за міжнародною участю «Розвиток професійних компетентностей державних службовців: комунікативний аспект».
У Конференції від Херсонського національного технічного університету взяли участь: Топалова Е.Х. – професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування, координатор магістратури публічної служби, к.держ.упр., доцент та Дурман М.О. – доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування, к.т.н, доцент.
Крім того, заочну участь у Заході також узяли: завідувач кафедри державного управління і місцевого самоврядування д.держ.упр., професор, заслужений працівник освіти України І.П. Лопушинський, Н.Г. Попович – професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування, д.держ.упр., доцент; В.Д. Філіппова – доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування, к.е.н., доцент; Н.Л. Тоцька. – доцент кафедри філософії, політології та українознавства, к.п.н., доцент та старший викладач кафедри іноземних мов, кандидат педагогічних наук О.І. Ковнір.
У ході конференції відбулося дискусійне обговорення комунікативної складової публічної політики, комунікативних аспектів правового регулювання публічного управління та адміністрування, комунікативних компетентностей державних службовців у контексті стратегічного управління та адміністрування. Розглянуто питання ефективної комунікації в сфері регулювання економічного розвитку, особливостей комунікації в процесі формування та реалізації кадрової політики, комунікативних інструментів забезпечення національної безпеки, мовної комунікації в професійній діяльності публічних управлінців. Крім того, було порушено проблему розвитку компетентностей, формування цінностей та оцінки ефективності проектного менеджменту.
4 листопада ц.р. у межах конференції відбулося обговорення бакалаврської програми за спеціальністю 074 «Публічне управління та адміністрування». У заході взяли участь представники Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), Німецько-української школи управління (GUSG), науково-педагогічні працівники Національної академії, а також представники вищих навчальних закладів, у яких здійснюється підготовка фахівців за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», у тому числі й ХНТУ, громадськість.