Головна

Structure / Кафедри університету / Державного управління і місцевого самоврядування / Магістратура публічного управління / НОВИНИ / УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ «МЕТОДИ ТА ІНСТРУМЕНТИ СПІВПРАЦІ ВЛАДИ І БІЗНЕСУ ДЛЯ ВИРІШЕННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ ПРОБЛЕМ»

УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ «МЕТОДИ ТА ІНСТРУМЕНТИ СПІВПРАЦІ ВЛАДИ І БІЗНЕСУ ДЛЯ ВИРІШЕННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ ПРОБЛЕМ»

15-16 червня 2021 року в місті Києві Центр міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ) за сприяння Національного агентства України з питань державної служби провів тренінг для тренерів «Методи та інструменти співпраці влади і бізнесу для вирішення соціально-економічних проблем».

Учасники тренінгу відбиралися конкурсною комісією з-поміж більше ніж двохсот експертів - представників вишів та державних структур. Одним з переможців у конкурсному відборі став професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування Микола Дурман.

Метою тренінгу було представлення методології та прикладів взаємодії державного і приватного секторів щодо формування політичних рішень, співфінансування соціально-економічних проєктів та впровадження реформ.

Серед тем, що розглядалися з погляду теорії та практики застосування в публічному управлінні, можна назвати такі:

- Сучасна система комунікацій державних органів та бізнесу в публічному просторі. Етапи та методи співпраці влади й бізнесу на національному рівні.

- Практична робота з аналізу кейсів співпраці влади й бізнесу на національному рівні.

- Основні засади та принципи лобіювання та адвокації. Досвід правового регулювання. Створення екосистем та альянсів як приклад сучасних інструментів для взаємодії між владою та бізнесом.

- АРВ та М-тест як інструменти конструктивного діалогу між владою та бізнесом.

- Співпраця державних органів та ОМС з приватним сектором на регіональному й місцевому рівнях. Створення нових економічних можливостей в громадах.

- Практична робота з аналізу кейсів співпраці влади й бізнесу на регіональному та місцевому рівнях.

- Програми місцевого економічного розвитку (МЕР). Відкрита регуляторна платформа та Регіональний бізнес-омбудсмен як інституції для конструктивного діалогу.

- Суспільний простір як місце та форма взаємодії всіх стейхолдерів.

- Ділова гра з організації суспільного простору та взаємодії стейхолдерів

Усього участь у тренінгу для тренерів узяло близько 20 експертів, які тепер зможуть самі проводити тренінги з означених питань серед студентів, представників органів публічного управління та активістів територіальних громад.