Головна

About University / Новини університету / 1-й міжнародний воркшоп з комп’ютерних та інформаційних технологій у ризик-орієнтованих системах

1-й міжнародний воркшоп з комп’ютерних та інформаційних технологій у ризик-орієнтованих системах

15 та 16 жовтня на базі кафедри Програмних засобів і технологій Херсонського національного технічного університету був проведений 1-й міжнародний воркшоп з комп’ютерних та інформаційних технологій у ризик-орієнтованих системах (1st International Workshop on Computational & Information Technologies for Risk-Informed Systems) CITRisk-2020.

Авторами з 12 країн було надіслано загалом 90 доповідей, з яких шляхом подвійного сліпого рецензування було відібрано 26 доповідей, які були презентовані на воркшопі.

Зважаючи на світову епідемію корона-вірусу COVID-19 та відповідні карантинні обмеження, встановлені урядами багатьох країн, які унеможливили прибуття учасників з інших міст та країн до Херсона в дні проведення воркшопу, засідання воркшопу CITRisk-2020 проводилися онлайн за допомогою сервісу Google Meet та модерувалися професорами Володимиром Шерстюком та Мариною Жаріковою.

Проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків професор Галина Савіна привітала учасників воркшопу від імені Херсонського національного технічного університету.

Презентовані на міжнародному воркшопі доповіді будуть передані для публікації у окремому томі збірника статей CEUR Workshop Proceeding (ISSN 1613-0073), який планується індексувати в міжнародних науково-метричних базах DBLP, Scopus та Web of Science.