Головна

About University / Новини університету / Посвячення першокурсників у студенти

Посвячення першокурсників у студенти

Студентська пора найбагатша на враження, які залишаються на все життя. Тож треба, щоб життя в університеті пройшло незабутньо.

Святкові урочистості було відкрито Державним Гімном України.

Проректор з наукової роботи ХНТУ, відмінник освіти України, заслужений діяч науки і техніки України, доктор економічних наук, професор Савіна Г.Г. привітала першокурсників, побажала їм успіхів у навчальній, науковій діяльності, прагнути до нових висот і чітко визначитися з метою в житті.

Декан факультету інженерії та транспорту, кандидат технічних наук, доцент Селіверстов І.А. побажав першокурсникам успішного і легкого навчання, а також незабутніх студентських років.

Усіх першокурсників познайомила зі студентським самоуправлінням В.О. голови студентської ради ХНТУ Волчанова Анна. Голови студради факультетів, гуртожитків (Янчукова Альона, Резніченко Вікторія, Анісенко Марія, Рачинська Альона, Журба Наталія, Коржук Вікторія, Піковська Поліна, Кравченко Анна та ін.) запрошували усіх бути активними і долучатися до студентського самоуправління.

Максимук Анна і Шульженко Марина розповіли про науково-дослідну діяльність студентів і переваги, які можна отримати займаючись наукою.

В.о. голови студентської ради ХНТУ Волчанова Анна мала честь проголосити клятву для першокурсників. Потім уже дружно скуштували каші. Отже, тепер усі першокурсники стали повноправними студентами Херсонського національного технічного університету.