2019.04.06 День відкритих дверей

Технікум приймає гостей

6 квітня 2019 року в Економіко-технологічному технікумі Херсонського національного технічного університету відбувся День відкритих дверей.

День відкритих дверей — це традиційний захід, у рамках якого вступники мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання в закладі освіти.

Особливо корисний він для абітурієнтів, які ще не визначилися з вибором майбутньої професії або мають сумнів щодо того, з якою саме сферою діяльності пов’язати своє життя.

У ході Дня відкритих дверей абітурієнти мали можливість дізнатися про Правила прийому до технікуму від представників Приймальної комісії.

Вступники також отримали інформацію про особливості зовнішнього незалежного оцінювання в поточному навчальному році.

У рамках Дня відкритих дверей пройшли зустрічі абітурієнтів та їхніх батьків з директором технікуму Шупік Катериною Іванівною та викладачами, під час яких відвідувачі одержали детальну інформацію щодо наявних напрямів навчання, дізналися про навчальний процес та практики, перспективи працевлаштування випускників, організацію дозвілля та побуту студентів.

Наших гостей запросили на екскурсію по технікуму та ознайомили їх з навчальними аудиторіями, лабораторіями, комп’ютерними класами.