Головна

For Students / Студентський актив ХНТУ / Студентський парламент

Студентський парламент

Метою студентського самоврядування є об’єднання студентів ХНТУ для:

1.1. захисту своїх прав, свобод та інтересів;

1.2. організації громадської та культурної діяльності у студентській спільноті; зростання у студентської молоді соціальної активності;.

1.3 сприяння підвищенню якості освіти, навчання, наукової та практичної підготовки студентів;

1.4. сприяння гармонійному розвитку особистості студентів, розширення їх загального і професійного світогляду;

1.5. формування у студентів навичок управлінських та організаторських навичок;

1.6. профілактики соціально негативних явищ у студентському середовищі;

1.7. розширення їх загального і професійного світогляду;

1.8. задоволення інших потреб та інтересів студентства.

В ХНТУ діють такі органи студентського самоврядування:

1. на рівні університету:

1.1. представницький орган – конференція студентів ХНТУ;

1.2. виконавчий орган – студентський парламент ХНТУ;

1.3. робочі органи – сектори студентського самоврядування, студентська виборча комісія;

2. на рівні факультетів:

2.2. представницький орган – конференція студентів факультету;

2.3. виконавчий орган – студентська рада факультету;

2.4. робочі органи – сектори студентського самоврядування факультету, студентська виборча комісія факультету, старостати, старости;

 

Волчанова Анна, президентка студентського парламенту Херсонського національного технічного університету.

Свій шлях я починала з посади звичайної старости. Лише наприкінці свого першого курсу раптово потрапила до активної компанії студентів нашого навчального закладу, які відкрили для мене надзвичайний світ студентського самоврядування з безліччю можливостей, нових знайомств, подорожей та допомозі в реалізації всіх, навіть найдивніших, ідей. За їх підтримки я пройшла шлях від заступника голови студентської ради факультету до президентки студентського парламенту всього університету.

Мій парламент – це, насамперед, люди, яким не байдужі інші, які хочуть змінювати ХНТУ, Херсон та увесь світ на краще, які в будь-яку хвилину прийдуть на допомогу, які, своїми палаючими очима від ідей, можуть запалити вогники в очах інших, люди, які хочуть провести своє студентське життя на повну та запам’ятати його на всі часи, адже воно так швидко пролітає, і, на жаль, дуже часто повз нас.

Запрошую всіх до нашої дружньої компанії, тому що парламент ХНТУ – це велика СІМ’Я.

 

Я, Голова Анастасія В'ячеславівна, з 2018 року навчаюсь у Херсонському національному технічному університеті за спеціальністю: "281 Публічне управління та адміністрування".

Загалом, я цілеспрямована, наполеглива, спокійна і відповідальна дівчина. У вільний від навчання час я займаюсь малюванням, математикою, іноді фотографією та психологією, а також спілкуюся з відкритими та позитивними людьми. Завжди з радістю допомогаю людям в міру своїх можливостей.

Протягом першого року навчання я вирішила спробувати щось нове і долучитися до діяльності студентського самоврядування. Зараз я обіймаю посаду секретаря президентки студентського парламенту ХНТУ.

Моє життєве кредо: "Якщо сильно захотіти, можна в космос полетіти", тобто, немає нічого неможливого, все в наших руках. Приєднуйся до нашої команди. Ми чекаємо саме на тебе!

 

Резніченко Вікторія

З квітня 2018 року голова факультету Інженерії та транспорту. Навчаюсь на третьому курсі, на спеціальності «Прикладна механіка». Вже на першому курсі зрозуміла, що потрібно захищати, допомагати та ставати активним студентом свого університету. Працюючи з колективом студентської ради, я впевнилась, що це люди, які вірять у зміни, які дійсно можуть їх здійснити, і що вони потроху змінюють наш університет на краще.

Такий досвід дозволяє розвивати свої лідерські навички, ініціативність, цілеспрямованість.

Важливо усвідомити, що зміни на краще не відбуваються самі по собі. Потрібно докладати максимум зусиль, щоб настали бажані зміни.

Запрошую всіх студентів факультету Інженерії та транспорту до себе в команду, з нетерпінням чекатиму на вас.

 

Анісенко Марія - студентка, голова студентського самоврядування факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу.

Я, цілеспрямована, завжди йду до своїх цілей, відповідальна, люблю танцювати, співати.

З перших днів навчання брала активну участь у різних заходах університету . Активна, завжди весела, залучаю людей до активної діяльності в університеті.

Вважаю, що студентське життя це найкраще що може бути, тому що раз у житті ми навчатимемось університеті і ці емоції ви запам'ятаете на довго

 

Я, Рачинська Альона.

Обіймаю посаду голови студентського самоврядування факультету економіки, бізнес-аналітики та підприємництва. Навчаюся на спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування".

Як особистість, я, позитивна, енергійна та амбіційна. Маю багато ідей щодо покращення світу.

Надихають люди, які постійно розвиваються та прагнуть до нових звершень.

Для мене студентська рада – це крутезна команда, допомога студентам, ідеї, щодо покращення ХНТУ, організація заходів та головне – це СТУДЕНТИ.

Студентська рада – це місце, де кожен може знайти те, що йому по душі.

 

Я, Журба Наталія – голова студентського самоврядування факультету інформаційних технологій та дизайну Херсонського національного технічного університету.

Активна, прагну пізнавати нове та впевнена, що наполегливість та самовдосконалення приведе до успіху!

Навчаючись на другому курсі, почала дізнаватися про студентське самоврядування. Потім з’явилася можливість внести у свою буденність щось нове, тому вирішила піти і спробувати свої можливості у громадській діяльності. Багато ініціативи та активної роботи, і вже через пів року з’явилася можливість очолити посаду голови факультету.

Зараз можу сказати, що університет – це моє життя. Тут я знайшла багато однодумців та нових друзів – це люди, які мене надихають.

Не варто забувати, що студентські роки – найкращі. Вступайте до студентських організацій. Повірте, тут ви знайдете близьких по духу людей, як вийшло у мене зі студентським самоврядуванням.

 

Я, Коржук Вікторія, навчаюсь на факультеті інтегрованих технологій, за спеціальністю хімічні технології та інженерія.

З перших днів навчання беру активну участь у житті університету, та намагаюся гарно вчитися.

Я староста своєї групи, з 2018 року займаю посаду голови студентського самоврядування інтегрованих технологій.

У вільний час від занять захоплююсь танцями, малюванням, трохи пишу (вірші, цитати, т.д). Люблю читати книжки, слухаю різну музику.

Для мене найголовніші якості в людині: наполегливість, терпіння, саморозвиток.

 

Я, Піковська Поліна, студентка факультету Міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу, спеціальності "Менеджмент готельного і туристичного бізнесу".

Майже з перших днів навчання брала активну участь у всіх заходах, долучилась до танцювального колективу та завжди намагалася допомогти студенській раді в організації та проведенні заходів.

Обіймати посаду голови культурно-масового сектора почала з березня 2019 року.

Амбітна, креативна, відповідальна, весела та з почуттям гумору).

Вважаю, що студентські роки - це чудовий час, який дарує багато можливостей, відкриттів, веселощів та нових друзів, які будуть гарантовані вам разом із нашим студентськими активом, чекаю на кожного.

 

Костецька Дар'я - студентка групи 3ЛПш (спеціальність "Технологія легкої промисловості, конструювання та моделювання швейних виробів") факультету Інтегрованих технологій Херсонського національного технічного університету.

Я діяльна, ініціативна, цілеспрямована, відповідальна, ідейна, дисциплінована, комунікабельна.

Ще з дитинства є активним діячем свого міста. Співпрацювала з різними соціальними проектами. Брала участь у всіх заходах міста. Маю багато нагород за свою творчу діяльність.

Із першого курсу є постійним учасником ініціативних груп з організації та проведення культурно-масових заходів у навчальному закладі. На даний момент займаю посаду голови Медіа сектору у студентській раді ХНТУ та є членом Молодіжної ради при Херсонському міському голові.

 

Ремньов Іван – студент групи 3А факультету інженерії та транспорту.

Зі свого першого курсу активно брав участь у багатьох заходах від студентського самоврядування, а, особливо, у спортивних естафетах та марафонах. Познайомившись із людьми, які були організаторами, у я захотів стати частиною їхньої команди. Зараз мене обрали головою спортивного сектору.

Впевнений, що, завдяки студраді, всі студенти можуть круто розвиватися в різних напрямках та не зациклюватися на чомусь одному.

 

Я, Кравченко Анна.

Займаю посаду старости гуртожитку №1. Навчаюся на спеціальності "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність".

Студентське самоврядування об’єднує всіх студентів в нашому навчальному закладі.

Я вмію працювати в команді, комунікабельна, товариська, креативна. Органи студентського самоврядування сприяють гармонійному розвитку особистості студента, формуванню у нього навичок майбутнього організатора, керівника. Тому запрошуємо в нашу чудову команду.

 

Я, Тушич Микола, навчаюся на факультеті інформаційних технологій та дизайну Херсонського національного технічного університету з 2016 року за спеціальністю «Комп`ютерна інженерія». Староста групи.

Я цілеспрямований, відповідальний, наполегливий, постійно цікавлюся пізнанням нового.

У квітні 2019 року мене обрали головою студентського самоврядування гуртожитку №2 ХНТУ і мені подобається робити життя у гуртожитку краще, моє життя в університеті набуло нового сенсу.

Я вважаю, що головне в роботі – довіра. Без цього не буде роботи, не буде польоту думки, не буде спільноти інтересів. А це – головне.

Якщо ти активний, цілеспрямований, креативний, в тебе багато ідей та енергії, тоді приєднуйся до нас – Студентської Ради ХНТУ. Ми завжди раді новим людям.

 

Стукалова Юлія

Голова гуртожитку номер 3.

Навчаюсь на другому курсі факультету Міжнародних економічних відносин, управління та бізнесу, за спеціальністю «Менеджмент готельно-туристичного бізнесу».

Позитивна, весела та цілеспрямована. З дитинства брала активну участь у житті школи, та різних заходах поза нею. Закінчила позашкільну освіту з туризму, займалася танцями, іноді малюю та фотографуюсь.

Обожнюю кінематографію та поезію.

Цитата: Любой ваш поступок в жизни, никогда не станет легендарным, если рядом не будет ваших друзей.

Будь-який ваш вчинок ніколи не стане легендарним, якщо поруч не буде ваших друзів