Шановні абітурієнти!

Сьогодні перед вами постає дуже складне завдання – обрати майбутню професію. Цей вибір непростий і дуже відповідальний. Від вас залежить майбутній життєвий шлях, добробут і благополуччя вашої родини! Як відомо, професійна кар'єра розпочинається саме з вибору вищого навчального закладу. Впевнений ви вже змогли оцінити високий рівень нашого університету.

Професорсько- викладацький склад ХНТУ щиро запрошує на навчання талановитих, сміливих, ініціативних, молодих людей, які мають намір самостійно досягти успіху в своєму житті. В університеті створені всі умови для успішного навчання, гарного відпочинку, інтелектуального, фізичного і духовного розвитку.

Вибір за вами!

Зробіть його за допомогою Херсонського національного технічного університету!

З повагою,

Ректор ХНТУ, голова Ради ректорів ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації Херсонської області, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, почесний громадянин м. Херсона

Бардачов Юрій Миколайович

 
 
 

Оголошення!

 

28.04.2017

Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих учених

Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих учених "РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ВІДПОВІДНО ДО ВИМОГ ЗАКОНОДАВСТВА ЄС ТА ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ" - 23-25 травня 2017 року.

28.04.2017

ІI Міжнародна науково-практична конференція «ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ І НАЦІОНАЛЬНА БЕЗПЕКА»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у IІ МНПК «ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ І НАЦІОНАЛЬНА БЕЗПЕКА» (м. Київ). Мета конференції – обговорення наукових і практичних проблем державного управління, економіки, національної безпеки в контексті сучасних викликів.

28.04.2017

Увага!

3 травня 2017 р. об 11.50 у 223 ауд. (конференційна зала І корпусу ХНТУ) відбудеться онлайн-лекція (прямий зв′язок з Єрусалимом, Ізраїль) на тему: «Хто мешкає під мостом: інтернет-тролль. Знайти і знищити». Лектор – Майк Вайзман.

28.04.2017

Брейн-ринг обліку і аудиту

27 квітня 2017 року в актовій залі відбувся брейн-ринг, організований кафедрою обліку і аудиту ХНТУ.

26.04.2017

Увага! Проходження практики у Німеччині

28 квітня 2017 року об 11:50 год. в 223 ауд. І корпусу ХНТУ буде проходити презентація стипендіальної програми німецької економіки для України.

25.04.2017

День Ізраїлю в ХНТУ

26 квітня 2017 року до університету завітає Перший секретар Посольства Держави Ізраїль в Україні Болеслав Ятвецький. І в межах співробітництва ХНТУ з Ізраїльським культурним центром (м. Одеса) студенти та викладачі університету матимуть можливість взяти участь у важливих і цікавих заходах: