Покрокова інструкція

Освіту – кожному!

Дорожня карта для абітурієнтів з непідконтрольних Уряду України територій Донецької, Луганської областей та території вздовж лінії розмежування

СПРОЩЕНА ПРОЦЕДУРА ВСТУПУ: 6 КРОКІВ

Якщо в тебе немає паспорта, сертифіката ЗНО або документа про загальну середню освіту (свідоцтва або атестата), ти можеш скористатися спрощеною процедурою вступу до українських університетів , коледжів, технікумів, профтехучилищ через Освітні Центри «Донбас—Україна» , «Крим-Україна» (далі - ОЦ). Вони працюватимуть з 7 червня до 24 вересня 2021 року (дати можуть змінюватися через карантинні обмеження).

Крок 1. Обери спеціальність і навчальний заклад із переліку та звернися до відповідного Освітнього Центру.

Оновлені контакти Освітніх Центрів в Донецькій, Луганській , Херсонській областях в 2021 є на сайті Доступна Освіта.

Оновлені контакти ОЦ в інших областях будуть опубліковані пізніше.

ОЦ, які працювали в 2020 році є за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/osvita/visha-osvita/vstupna-kampaniya-2020/vstupnikam-z-krimu-ta-donbasu/osvitni-centri.

Стеж за оновленням інформації на dostupnaosvita.com.ua або mon.gov.

Крок 2. Звернись до ОЦ

будь-якими засобами зв’язку та отримай запрошення закладу вищої (фахової передвищої) освіти, на базі якого створений освітній центр «Крим-Україна» та «Донбас-Україна», що дозволить підтвердити мету перетину КПВВ.

Крок 3. При перетині КПВВ покажи надруковане чи електронне запрошення.

Крок 4. Подай документи

Особисто подай заяву та заповни освітню декларацію в в одному обраному ОЦ. ОЦ працюватимуть з 7 червня до 24 вересня 2021 року.

Зверни увагу! Подати документи для вступу на бюджет потрібно до 19 липня 2021 ( до цієї дати потрібно здати іспити).

З метою безпеки прізвища абітурієнтів та зарахованих студентів шифруватимуться.

Крок 5. Склади іспити

Склади на базі Центру два іспити державної підсумкової атестації (ДПА): українська мова та історія України. Твій помічник — сайт dostupnaosvita.com.ua. Тут ти знайдеш безкоштовні відеоуроки, презентації, тести. Реєстрація не потрібна.

Після цього склади один профільний вступний іспит (встановлює навчальний заклад). Якщо це передбачено для обраної тобою спеціальності, замість вступного іспиту проводиться творчий конкурс

Зверни увагу!

Якщо вступити до вишу на бюджетну форму навчання не вдалося, ти маєш змогу вступити через ОЦ до коледжів, технікумів, професійно-технічних навчальних закладів так само на бюджетну форму навчання.

Крок 6. Стань студентом

Після зарахування на бюджетну форму навчання гарантовано отримай соціальну стипендію.

Інформація з сайту ДОСТУПНА ОСВIТА

https://dostupnaosvita.com.ua/abityrientam/sproschenaya-protsedyra-vstypy

0 800 504 425