на базі ступеня БАКАЛАВРА

СПЕЦІАЛЬНО ОРГАНІЗОВАНА СЕСІЯ ЄВІ

Наказом Міністерства освіти і науки України визначено терміни проведення спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту.

05 листопада 2019 року відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ, яка проводитиметься за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб для вступників, які:

  • зареєструвалися для участі в єдиному вступному іспиті, але бажають повторно скласти ЄВІ;
  • не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ.

Реєстрація вступників для участі в спеціально організованій сесії ЄВІ триватиме з 07 по 15 жовтня 2019 року. Її здійснюватиме приймальна комісія Херсонського національного технічного університету за адресою: м. Херсон. вул. Бериславське шосе, 24, навчальний корпус № 1, ауд. 215.тел. (0552) 32 69 63

Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів на рахунок Українського центру для оплати послуг із проведення Українським центром та його регіональними підрозділами вступних випробувань.

Пункти тестування для проведення спеціально організованої сесії ЄВІ створюватимуться в містах, де розташовані регіональні центри.

Наказ Міністерства освіти і науки України від 16.07.2019 № 985 «Щодо проведення у 2019 році спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту»