Реєстрація електронних кабінетів

Реєстрація електронних кабінетів розпочнеться 1 липня на сайті https://ez.osvitavsim.org.ua/

Для реєстрації електронного кабінету потрібно зазначити таку інформацію:

● адреса електронної пошти (вона буде логіном для входу в кабінет);

● пароль та підтвердження паролю (кількість символів не обмежена);

● дані сертифікату ЗНО: номер (7 цифр), пін-код (4 цифри) та рік видачі (пропонується автоматично);

● дані документа про повну загальну середню освіту: серія (2 літери), номер (8 цифр), середній бал.

Текстову та відеоінструкцію щодо роботи з електронним кабінетом розміщено на сайті МОН.

Під час введення даних вступникам потрібно вказувати ту адресу електронної пошти, до якої вони мають постійний доступ та яка не заборонена на території України. Також важливо запам’ятати вказаний пароль.

Після здійснення кроків, що указані в Інструкції, на вказану користувачем електронну адресу має прийти лист активації. Перейшовши за вказаним у листі посиланням, вступник підтвердить створення електронного кабінету.

Як і торік, абітурієнти мають самостійно розрахувати середній бал атестата/свідоцтва про повну загальну середню освіту. Він обчислюється за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин. Бал розраховується як середнє арифметичне усіх зазначених у додатку до документа оцінок (інваріантна частина, варіативна частина, державна підсумкова атестація). Предмети, за якими зроблено запис “звільнений(а)”, у загальну кількість не враховуються. Для точного розрахунку середнього бала документа вступникам рекомендовано скористатися спеціальним калькулятором на сайті https://ez.osvitavsim.org.ua/

В інструкціях, міститься докладний опис вимог до формату та розміру фото і документів, які вступник має додатково завантажити в електронний кабінет, пояснюється, як правильно робити відбір конкурсних пропозицій, що потрібно вказувати під час подачі заяви до вишу, де можна переглянути вже подані заяви тощо.

Важливо! Будь-яку інформацію в кабінеті, наприклад, особисті дані чи отримані тестові бали ЗНО, можна змінити до подання першої заяви. Далі змінити інформацію буде неможливо.

Перед реєстрацією та роботою з електронним кабінетом вступникам потрібно уважно ознайомитися з інструкціями, поширеними запитаннями-відповідями, умовами прийому до вишів та іншою необхідною інформацією. Така інформація є на сайті МОН у розділі “Вступна кампанія - 2019”.

У разі виникнення проблем із реєстрацією Ви можете звернутися до Міністерства освіти та науки України за номером (044) 290-18-13 або за електронною поштою ez@inforesurs.gov.ua, а також до Приймальної комісії ХНТУ, де з 01.07.2019 р. працюватиме консультаційний центр

для надання допомоги абітурієнтам щодо подання електронних заяв до ХНТУ

Тестування електронних кабінетів

Упродовж двох днів, з 25 до 26 червня, на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua/ проходитиме тестування електронних кабінетів. Кожен охочий зможе потренуватися створювати кабінет та подавати через нього заяви до вишів. Тестування системи проходитиме з 11:00 до 17:00.

Тестова реєстрація електронних кабінетів проводиться з метою перевірки роботи системи ЄДЕБО в умовах пікового навантаження та завершення її останніх налаштувань. Крім того, у такий спосіб вступники зможуть потренуватися у роботі з кабінетом, ознайомитися з його інтерфейсом, заповнити інформацію у відповідних полях, а також спробувати подати тестові заяви до закладів.

Для участі у реєстрації тестового кабінету учасник має:

1. 25-26 червня з 11:00 до 17:00 зайти на сайт http://ez.osvitavsim.org.ua/

2. На головній сторінці сайту перейти за посиланням “Генерація даних для тестування”.

3. На сторінці генерації даних ознайомитись з покроковою інструкцією та виконати її.

Важливо! Після завершення тестового періоду всі кабінети будуть видалені з системи, тобто їхнє подальше використання вступниками буде неможливим.

Реєструвати реальні кабінети можна буде з 1 липня. Подати через них заяви – з 10 до 16 липня для тих, хто вступає на основі співбесіди, вступних іспитів, творчих конкурсів, до 22 липня – для тих, хто вступає за результатами ЗНО, творчих конкурсів, складених з 01 по 10 липня.