Головна

Про університет / Керівні органи ХНТУ / Склад делегатів конференції трудового колективу

Склад делегатів конференції трудового колективу

1. Науково-педагогічні та педагогічні представники

Факультет кібернетики та системної інженерії
1. Бардачов Юрій Миколайович – ректор, голова Вченої ради
2. Рудакова Ганна Володимирівна – завідувач кафедри технічної кібернетики
3. Ватуля Юрій Олександрович – доцент кафедри філософії, політології та українознавства
4. Кругла Наталія Анатоліївна – декан факультету кібернетики та системної інженерії
5. Маломуж Тетяна Василівна – начальник відділу міжнародних зв'язків
6. Марасанов Володимир Васильович – професор кафедри технічної кібернетики
7. Новіков Олександр Олександрович – професор кафедри інформаційно-вимірювальних технологій електроніки та інженерії
8. Семенченко Федір Григорович – голова профкому співробітників, завідувач кафедри філософії, політології та українознавства
9. Старун Наталія Валентинівна – проректор з навчальної роботи
10. Чепелюк Олена Валеріївна – завідувач кафедри дизайну
11. Тулученко Галина Яківна – завідувач кафедри вищої математики і математичного моделювання
12. Полівода Оксана Валеріївна – доцент кафедри технічної кібернетики
13. Крижановський Віталій Миколайович – доцент кафедри дизайну
14. Артеменко Марія Павлівна – доцент кафедри дизайну
15. Якимчук Олена Володимирівна – доцент кафедри дизайну
16. Шерстюк Володимир Григорович – в.о. завідувача кафедри програмних засобів і технологій
17. Кірюшатова Тетяна Григорівна – доцент кафедри програмних засобів і технологій
18. Захарченко Раїса Миколаївна – доцент кафедри програмних засобів і технологій
19. Цивільський Федір Миколайович – доцент кафедри інформаційних технологій
20. Лєпа Євгеній Володимирович – доцент кафедри інформаційних технологій
21. Фролова Маргарита Едуардівна – старший викладач кафедри філософії, політології та українознавства
22. Литвиненко Володимир Іванович – завідувач кафедри інформатики і комп'ютерних наук
23. Корніловська Наталія Володимирівна – доцент кафедри інформатики і комп'ютерних наук
24. Огнєва Оксана Євгенівна – доцент кафедри інформатики і комп'ютерних наук
25. Вигоднер Інна Валентинівна – старший викладач кафедри вищої математики і математичного моделювання
26. Сусоров Віктор Дмитрович – професор кафедри філософії, політології та українознавства
27. Танська Марина Володимирівна – начальник відділу кадрів
28. Тоцька Наталія Леонідівна – доцент кафедри філософії, політології та українознавства
29. Райко Галина Олександрівна – в.о. завідувача кафедри інформаційних технологій
30. Сидорук Марина Вікторівна – доцент кафедри інформаційних технологій
31. Григорова Анжела Анатоліївна – доцент кафедри інформаційних технологій
Факультет економіки, бізнес–аналітики та підприємництва
32. Коваленко Микола Андрійович – професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування
33. Савіна Галина Григорівна – проректор з наукової роботи
34. Сарапіна Ольга Андріївна – завідувач кафедри обліку, аудиту і оподаткування
35. Сідельникова Лариса Петрівна – в.о. завідувача кафедри фінансів, банківської справи та страхування
36. Шандова Наталія Вікторівна – в.о. завідувача кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки
37. Шарко Маргарита Василівна – професор кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки
38. Бездітко Юрій Михайлович – доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування
39. Волкова Олена Володимирівна – декан факультету економіки, бізнес-аналітики та підприємництва
40. Подвойська Оксана Володимирівна – в.о. завідувача кафедри іноземних мов
41. Єремян Олена Михайлівна – доцент кафедри обліку, аудиту і оподаткування
42. Олійник Наталія Миколаївна – доцент кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки
43. Пінчук Тетяна Анатоліївна – доцент кафедри обліку, аудиту і оподаткування
44. Повод Тетяна Миколаївна – доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування
45. Чижова Таміла Володимирівна – доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування
46. Тарасюк Алла Василівна – доцент кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки
47. Карамушка Марина Володимирівна – доцент кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки
48. Приходько Олена Олександрівна – старший викладач кафедри іноземних мов
Факультет інтегрованих технологій
49. Субботіна Наталія Євгенівна – Вчений секретар Вченої ради
50. Валько Микола Іванович – завідувач кафедри харчових технологій
51. Міщенко Ганна Володимирівна – завідувач кафедри хімії, екології та безпеки життєдіяльності
52. Чурсіна Людмила Андріївна – завідувач кафедри товарознавства, стандартизації та сертифікації
53. Сарібєкова Діана Георгіївна - завідувач кафедри хімічних технологій, експертизи та безпеки харчової продукції
54. Закора Оксана Василівна –в.о. завідувача кафедри експертизи, технології і дизайну текстилю
55. Рязанова Олена Юріївна – начальник навчального відділу
56. Стоянова Ольга Вікторівна – доцент кафедри харчових технологій
57. Міщенко Олена Володимирівна – методист вищої категорії навчального відділу, доцент кафедри хімії і екології
58. Тіхосова Ганна Анатоліївна – професор кафедри товарознавства, стандартизації та сертифікації
59. Кузнєцов Сергій Іванович – доцент кафедри хімії і екології
60. Куліш Ірина Миколаївна – завідувач аспірантурою відділу аспірантури та докторантури
61. Путінцева Світлана Вікторівна – доцент кафедри товарознавства, стандартизації та сертифікації
62. Салєба Людмила Володимирівна – доцент кафедри хімічних технологій, експертизи та безпеки харчової продукції
63. Расторгуєва Марія Йосипівна – декан факультету інтегрованих технологій
Факультет інженерії та транспорту
64. Дмитрієв Дмитро Олексійович – в.о. завідувача кафедри транспортних систем і технічного сервісу
65. Русанов Сергій Аркадійович – доцент кафедри транспортних систем і технічного сервісу
66. Клюєв Олег Ігоревич - доцент кафедри транспортних систем і технічного сервісу
67. Розов Юрій Георгійович – перший проректор
68. Сошко Олександр Іванович – завідувач кафедри систем технологій та менеджменту виробництва
69. Шупік Ігор Євгенович – в.о. завідувача кафедри фізичного виховання
70. Сєліверстов Ігор Анатолійович – декан факультету інженерії та транспорту
71. Костогриз Олександр Петрович – професор кафедри систем технологій та менеджменту виробництва
72. Грубник Олександр Віталійович – старший викладач кафедри систем технологій та менеджменту виробництва
73. Мєшков Юрій Євгенович – доцент кафедри транспортних систем і технічного сервісу
74. Луб’яний Павло Вікторович – доцент кафедри транспортних систем і технічного сервісу
75. Баганов Євген Олександрович – в.о. завідувача кафедри енергетики, електротехніки і фізики
76. Дон Наталя Леонідівна – доцент кафедри енергетики, електротехніки і фізики
77. Курак Владислав Володимирович – доцент кафедри енергетики, електротехніки і фізики
Факультет МЕВ, управління і бізнесу
78. Фомішина Віра Миколаївна – завідувач кафедри зовнішньоекономічної діяльності
79. Якимчук Тетяна Вікторівна – доцент кафедри зовнішньоекономічної діяльності
80. Огородник Руслан Петрович – старший викладач кафедри зовнішньоекономічної діяльності
81. Радецька Світлана Валеріївна – в.о. завідувача кафедри теорії та практики галузевого перекладу
82. Вольвач Ірина Юріївна – доцент кафедри менеджменту, маркетингу і туризму
83. Гнедько Тетяна Миколаївна – старший викладач кафедри теорії та практики галузевого перекладу
84. Софієнко Альона Володимирівна – декан факультету МЕВ, управління і бізнесу
85. Лопушинський Іван Петрович – завідувач кафедри державного управління і місцевого самоврядування
86. Демченко Володимир Миколайович – доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування
87. Топалова Ельзара Халілівна – професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування
88. Пустова Наталія Олексіївна – доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування
89. Зайцева Олена Іванівна – професор кафедри менеджменту, маркетингу і туризму
90. Корчевська Лілія Олександрівна – професор кафедри менеджменту, маркетингу і туризму

2. Представники від структурних підрозділів

91. Прохорова Наталія Валеріївна – головний бухгалтер
92. Іванова Світлана Валентинівна – директор бібліотеки
93. Радкевич Олена Миколаївна – начальник планово-фінансового відділу
94. Юдін Ігор Олександрович – проректор з АГР
95. Шупік Катерина Іванівна – директор економіко–технологічного технікуму
96. Кретова Наталія Станіславівна – завідувач навчальної лабораторії кафедри державного управління і місцевого самоврядування
97. Соболева Людмила Олексіївна – начальник відділу науково-технічної інформації науково-дослідного сектору
98. Сергєєва Неля Володимирівна – начальник навчально-методичного відділу
99. Момоток Леонід Олексійович – головний механік
100. Осипенкова Галина Олександрівна – директор Центру довузівської підготовки
101. Резнік Віктор Олександрович – начальник редакційно-видавничого відділу
102. Репін Олександр Михайлович – провідний юрисконсульт ректорату

3. Особи, що навчаються в ХНТУ

103. Шумський Максим Володимирович - голова студентської ради ХНТУ
104. Волчанова Анна Олегівна – заступник голови студентської ради ХНТУ
105. Коржук Вікторія Вікторівна – голова студентської ради факультету інтегрованих технологій
106. Кравченко Ганна Павлівна - голова студентської ради гуртожитку №1
107. Нестерук Ганна Вікторівна - член студентської ради факультету інтегрованих технологій
108. Капрієлова Анастасія Юріївна - член студентської ради факультету економіки, бізнес-аналітики та підприємництва
109. Гром Тетяна Анатоліївна - голова наукового сектору студентської ради
110. Мазманян Айкуш Аркадіївна - голова культурно-масового сектору студентської ради ХНТУ
111. Невдаха Сергій Сергійович - голова студентської ради факультету міжнародних економічних відносин, управління та бізнесу
112. Піковська Поліна Петрівна - член студентської ради факультету міжнародних економічних відносин, управління та бізнесу
113. Смірнов Костянтин Вікторович – заступник голови студентської ради факультету інженерії та транспорту
114. Полосьмак Катерина Олександрівна - голова профкому студентів та аспірантів ХНТУ
115. Барабаш Єлизавета Віталіївна - заступник голови профкому студентів та
аспірантів ХНТУ
116. Кузиченко Анастасія Сергіївна - голова профбюро факультету
кібернетики та системної інженерії
117. Шаповалова Діана Сергіївна - голова профбюро факультету інтегрованих технологій
118. Жаркіх Артем Дмитрович - голова профбюро факультету інженерії та транспорту
119. Селімов Сергій Сергійович - член ревізійної комісії профкому студентів та аспірантів ХНТУ
120. Тодавчич Євген Іванович - член профбюро факультету інженерії та транспорту