Головна

Структура / Центр довузівської підготовки та тестових технологій

Центр довузівської підготовки та тестових технологій

ЦЕНТР ДОВУЗІВСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ

Ліц.АЕ № 527453 МОНу від 05.11.2014

 

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

ЦЕНТР ДОВУЗІВСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ – складова і невід’ємна частина історії Херсонського національного технічного університету. Це історія становлення і розвитку тієї ланки між середньою і вищою освітою, яка не тільки заповнює прогалини в базових знаннях майбутніх абітурієнтів, а ще й проводить значну роботу з профорієнтації та адаптації слухачів до навчання в умовах ВНЗ.

 

Центр довузівської підготовки

Херсонського національного технічного університету

запрошує одинадцятикласників шкіл міста та області пройти перевірку якості знань і готовності до зовнішнього незалежного оцінювання. Тести проводяться 8 жовтня о 10.00 в навчальному корпусі № 6 ХНТУ за адресою: м. Херсон, в. Миру, 40 з 10.00.

Усім бажаючим необхідно зареєструватися за телефоном (0552)518645; (0552)326967.

Тестування проводиться безкоштовно з двох предметів: української мови та літератури і математики – з подальшою перевіркою робіт і аналізом їх результатів.

 
 

Центр довузівської підготовки надає

підготовку з таких дисциплін:

 • української мови та літератури
 • математики
 • англійської мови
 • історії
 • фізики
 • хімії
 • біології
 • рисунку
 • композиції
 • живопису

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

При вступі до ХНТУ на будь-яку спеціальність інженерно-технічного напрямку слухачам Центру довузівської підготовки за результатами підсумкової атестації в ДОДАЄТЬСЯ до 10 БАЛІВ.

Грунтовна підготовка, що забезпечує випускникам Центру успішне проходження ЗНО, та додаткові бали, надані за результатами атестації в ЦДП, дозволять Вам використати можливість навчання на БЮДЖЕТНІЙ ОСНОВІ в ХНТУ.

6 червня 2015 року в Херсонському національному технічному університеті відбувся випуск слухачів Центру довузівської підготовки. Слід зазначити, що цьогорічні урочистості для Центру особливі, адже випуск ювілейний – двадцять п’ятий.

 

ФОРМИ НАВЧАННЯ У ЦЕНТРІ:

 • вечірня ;
 • денна (щосуботи).

Довідки за адресою:

73008, м. Херсон, вул. Миру, 40

Телефон: (0552)51-86-45, 32-69-67

e-mail: kstu@tlc.kherson.ua

сайт: www.kntu.net.ua

 

11 червня 2016 року в Центрі довузівської підготовки Херсонського національного технічного університету відбувся випуск слухачів.

За результатами ЗНО з української мови та літератури, математики, історії слухачі ЦДП отримали високі бали. Так, 20% слухачів з української мови отримали результати, що знаходяться в межах 180-200 балів.

За високий рівень успішності, сумлінне ставлення до навчального процесу, високі результати ЗНО почесною грамотою були нагороджені кращі слухачі Центру:

 1. Бондаренко Валентина Василівна
 2. Дворак Олександр Миколайович
 3. Клим Олег Ігорович
 4. Левицька Оксана Валентинівна
 5. Лоєвська Марія Іванівна
 6. Макарчук Владислав Ростиславович
 7. Пагельс Вікторія Дмитрівна
 8. Селемньова Наталія Костянтинівна
 9. Шелемеха Владислав Володимирович

10. Яковенко Валерія Денисівна

Багато зусиль, терпіння, витримки доклали випускники Центру, їх батьки, викладачі при підготовці до здачі зовнішнього незалежного оцінювання протягом навчального року. Грамотами Центру довузівської підготовки Херсонського національного технічного університету за отримані високі результати на ЗНО були нагороджені наступні слухачі:

 1. Петрів Ольга Романівна
 2. Фогель Поліна Олегівна
 3. Грязнов Денис Володимирович
 4. Дворна Валентина Олександрівна
 5. Жебраківська Ірина Олексіївна
 6. Єфімова Єлизавета Євгенівна

Заступник відповідального секретаря приймальної комісії Расторгуєва Марія Йосипівна у своєму виступі звернула особливу увагу на правила прийому до вищих навчальних закладів у 2016 році та порядок нарахування додаткових балів випускникам Центру довузівської підготовки при вступі на інженерно-технічні напрями Херсонського національного технічного університету.

Усі слухачі Центру отримали запрошення з побажаннями успішно скласти зовнішнє незалежне оцінювання та взяти участь у конкурсі на спеціальності Херсонського національного технічного університету за підписом ректора Ю. М. Бардачова.

 

Абітурієнти

що мають намір вступати на інженерно-технічні напрями підготовки до Херсонського національного технічного університету.

Для нарахування вам додаткових балів необхідно до 23 червня з’явитись до Центру з 09.00 до 16.00. Мати при собі паспорт та його копію (1 і 2 сторінки). Необхідні персональні дані мають бути терміново занесені приймальною комісією в Єдину державну електронну базу з питань освіти. В разі відсутності цих даних в базі слухачеві не нараховуються додаткові бали. За інформацією звертатися за телефонами

(0552)518645

(0552)326967

Адміністрація Центру довузівської підготовки