Новини

ІІ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 281 "ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ"

12 квітня 2018 року відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 10 жовтня 2017 року № 1364 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/20128 навчальному році» в м. Києві на базі Київського національного торговельно-економічного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».

V ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ «ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ АСПЕКТИ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ В УКРАЇНІ»

12 квітня 2018 року у м. Полтава на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відбулася V Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Організаційно-правові аспекти публічного управління в Україні».

В І Т А Є М О!

Оленковську Ларису Павлівну

КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ: «ЧОТИРИ РОКИ ОКУПАЦІЇ КРИМУ: НАСЛІДКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

27 лютого 2018 року професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету, координатор магістратури публічного управління та адміністрування к.держ.упр., доцент Топалова Ельзара Халілівна взяла участь у роботі круглого столу на тему: «Чотири роки окупації Криму: наслідки та перспективи», що проходив в Інституті законодавства Верховної Ради України (м. Київ).

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ ЕТАП XVIII МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

17 лютого 2018 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбувся фінальний – загальнонаціональний етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

ОБЛАСНИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ РОБІТ УЧНІВ – ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

7 лютого 2018 року в Херсоні на базі низки державних вищих навчальних закладів відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України.

Випуск магістрів за спеціальністю 074 «Публічне управління та адміністрування» денної та заочної форм навчання

06 лютого 2018 року в Херсонському національному технічному університеті відбувся перший випуск магістрів за новою спеціальністю 074 «Публічне управління та адміністрування» денної та заочної форм навчання.

ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ МАГІСТРІВ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 074 «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ»

22-23 грудня 2017 року в магістратурі публічного управління та адміністрування Херсонського національного технічного університету відбувся захист дипломних магістерських робіт слухачами денної форм навчання спеціальності 074 «Публічне управління та адміністрування».

СЕМІНАР З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ ДЛЯ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ ТА ПОСАДОВИХ ОСІБ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

21 грудня 2017 року кафедрою державного управління і місцевого самоврядування ХНТУ за підтримки Національного агентства України з питань державної служби та Херсонської обласної державної адміністрації в Олешківський районній державній адміністрації проведено семінар з питань запобігання корупції для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ МАГІСТРІВ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 074 «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ»

18-20 грудня 2017 року в магістратурі публічного управління та адміністрування Херсонського національного технічного університету відбувся захист дипломних магістерських робіт слухачами заочної форм навчання спеціальності 074 «Публічне управління та адміністрування».

ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ СЛУХАЧІВ МАГІСТРАТУРИ "ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ"

06 грудня 2017 року в магістратурі публічного управління та адміністрування ХНТУ відбувся випускний комплексний екзамен за фахом для 22 слухачів спеціальності 074 «Публічне управління та адміністрування» заочної форми навчання.

У ХНТУ відбулася зустріч з представниками Міжнародного університету ВІЗІОН (Македонія)

24 листопада 2017 року до нашого університету з робочим візитом завітали представники Міжнародного університету ВІЗІОН (Македонія).

Семінари з питань запобігання корупції для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

16 та 23 листопада 2017 року кафедрою державного управління і місцевого самоврядування ХНТУ за підтримки Національного агентства з питань державної служби України та Херсонської обласної державної адміністрації в Каховській районній державній адміністрації та Херсонській обласній державній адміністрації відбулися семінари з питань запобігання корупції для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ СЛУХАЧІВ МАГІСТРАТУРИ "ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ"

01 листопада 2017 року в магістратурі публічного управління та адміністрування ХНТУ відбувся випускний комплексний екзамен за фахом для 16 слухачів спеціальності 074 «Публічне управління та адміністрування» денної форми навчання.

Семінари з питань запобігання корупції для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

19 та 26 жовтня 2017 року кафедрою державного управління і місцевого самоврядування ХНТУ за підтримки Національного агентства з питань державної служби України та Херсонської обласної державної адміністрації в Каланчацькій районній державній адміністрації та Херсонській ОДА відбулися семінари з питань запобігання корупції для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.