Високі досягнення ХНТУ в рамках роботи проекту GameHub

1 липня 2016 року в Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ) проводився моніторинг діяльності консорціуму учасників проекту GameHub.

Моніторингова комісія, до складу якої входили представники національного офісу Erasmus+ в Україні, заслухала доповіді учасників консорціуму та провела обговорення ходу робіт з виконання проекту.

В цьому заході взяли участь робочі групи всіх українських університетів-партнерів, у тому числі і робоча група Херсонського національного технічного університету у складі професора Шерстюка В.Г., доцентів Ляшенко О.М, Кирійчука Д.Л. та Жарікової М.В.

Моніторингова комісія дійшла висновку, що проект GameHub є актуальним і важливим для розвитку регіонального, національного і міжнародного ринку ігрової індустрії, він користується популярністю серед студентів українських університетів-партнерів і становить значний інтерес для викладачів і науковців, оскільки має великий потенціал для їх професійного розвитку в сфері ІТ і ігрової індустрії.

У звіті комісії констатовано, що всі українські партнери чітко розуміють свої ролі, функції та обов'язки і демонструють високу відповідальність за результати виконання проекту. Партнери консорціуму мають гарні робочі стосунки з ІТ- спільнотою та підприємствами галузі.

Тому і результат моніторингу є позитивним, адже за півроку проект досяг значних результатів, усі заходи здійснюються згідно плану, а звіти мають важливе значення не тільки для проекту, але і для секторів освіти та ІТ в цілому, тож носять загальний характер і мають бути широко опубліковані.

Таким чином, представники національного офісу Erasmus+ високо оцінили досягнення робочих груп всіх партнерів консорціуму щодо реалізації проекту. Комісією було надано рекомендації щодо популяризації проекту, поширення результатів проекту та інформування зацікавлених сторін. Також комісією були висловлені сподівання, що отримані результати за проектом найближчим часом будуть запроваджені в навчальний процес ХНТУ та поширені в інших університетах України.

Тож сподіваємося, що позитивні результати моніторингу сприятимуть подальшому успішному продовженню співробітництва з зарубіжними колегами та колегами з інших університетів України задля досягнення спільної мети – об’єднання університетів та підприємств ігрової індустрії для співпраці та заохочування широкого кола студентів і фахівців до нових творчих внесків у сфері інформаційно-комп’ютерних технологій в Україні.

Привітаємо робочу групу нашого університету з відмінним досягнутим результатом та побажаємо їм подальших значних успіхів!