Головна

Про університет / Новини університету / Тренінг «Прямі іноземні інвестиції для регіонального і місцевого розвитку»

Тренінг «Прямі іноземні інвестиції для регіонального і місцевого розвитку»

Доцент кафедри економіки і підприємництва ХНТУ Карлюка Дмитро Олександрович взяв участь у тренінгу для тренерів на тему «Прямі іноземні інвестиції для регіонального і місцевого розвитку», який проходив з 29 травня по 31 травня 2018 року у Всеукраїнському центрі підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.

Тренінг було організовано за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», Національного агентства України з питань державної служби.

Програма «U-LEAD з Європою» - міжнародна програма, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією і реалізується з 2016 до 2020 року. Програма має на меті сприяння реформі децентралізації в Україні в цілому та розширення можливостей місцевих громад для надання громадянам високоякісних адміністративних послуг через створення та підтримку ЦНАП. Це спеціальна програма ЄС та країн-учасників (Данія, Німеччина, Польща та Швеція) «U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку». (U-LEAD) реалізується за участі ряду донорів і надає підтримку реалізації ключових політик України з питань децентралізації та регіонального розвитку. U-LEAD має два ключові компоненти – компонент I, за реалізацію якого відповідає Німецьке товариство міжнародної співпраці (GIZ) ГмбХ, та компонент II, який реалізує Шведське агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA).

Під час заходу було проведено п’ять сесій:

  1. Поняття та основи прямих іноземних інвестицій, місцевий економічний розвиток та конкурентоспроможність території
  2. Прямі іноземні інвестиції в Україні
  3. Інституції залучення прямих іноземних інвестицій
  4. Інвестиційна нерухомість. Технічні, економічні та правові аспекти
  5. Маркетинг/промоція прямих іноземних інвестицій. Стандарти обслуговування та професійного супроводу інвестора.

У результаті проходження тренінгової програми із підвищення кваліфікації учасникам було вручено відповідні сертифікати.

Участь у тренінгу була дуже важливою і дала змогу отримати відповіді на певні питання та використати цей досвід у своїй подальшій діяльності.