Головна

Абітурієнту / Освітній центр «Крим-Україна» та «Донбас-Україна»

Освітній центр «Крим-Україна» та «Донбас-Україна»

Дорогі абітурієнти!

Ви стоїте на порозі найважливішого етапу в житті, від якого залежить Ваша подальша доля.

Уже найближчим часом Вам належить зробити дуже відповідальний вибір – вибір майбутньої професії і, природно, вибір вищого навчального закладу.

З 2016 року під егідою Міністерства освіти і науки України в Херсонському національному технічному університеті працює Освітній центр «Крим-Україна», що забезпечує можливість вступу для здобуття вищої освіти до ХНТУ та Економіко-технологічного технікуму ХНТУ, молоді, яка проживає на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, до закладів вищої освіти материкової частини України.

З 2020 року, з метою забезпечення вступу для здобуття вищої освіти молоді, яка проживає на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, в ХНТУ почав працювати і Освітній центр «Донбас-Україна».

Херсонський національний технічний університет – лідер вищої освіти південного регіону України, гостинно відкриває для Вас свої двері!

Наш університет - один з провідних технічних вузів, який готує перспективних і затребуваних фахівців для всіх сфер виробництва і бізнесу.

Тісна співпраця з провідними університетами та промисловими комплексами Європи і Азії відкриває шляхи для успішної кар'єри наших випускників як в академічній діяльності, так і на виробництві, на державній службі і в бізнес-структурах.

У нас є все для здійснення Вашої мрії і досягнення найвищих результатів: повноцінна інфраструктура, нові технології, інноваційні освітні програми.

В університеті Ви зможете займатися науковими дослідженнями, спортом, художньою творчістю, всім тим, що необхідно для становлення особистості та формування чіткої громадянської позиції, необхідної для майбутнього фахівця.

Ми гарантуємо Вам соціальну підтримку, цікаве студентське життя, а також комфортні умови проживання в Академмістечку на території університету.

Якщо Ви хочете стати висококласним професіоналом і готові до наполегливої ​​роботи, ми чекаємо Вас в стінах нашого університету!

Вибираючи Херсонський національний технічний університет, Ви вибираєте надійне майбутнє!

 

Довідки за телефонами:

+38 (0552) 34 44 19 – Приймальна комісія;

+38 (050) 182 93 53 (Viber) – Кириця Інна Авеліївна, заступник відповідального секретаря Приймальної комісії, керівник Освітнього центру «Крим-Україна» та «Донбас-Україна» ХНТУ.

Адреса центру:

Україна, м. Херсон, вул. Миру, 40, навчальний корпус ХНТУ № 6, каб. № 104, Приймальна комісія.

E-mail: kntu@kntu.net.ua, kyrytsa.inna@kntu.net.ua

Соціальні мережі:

Facebook