Головна

Про університет / Новини університету / Cвятковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню

Cвятковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню

Міжнародний жіночий день – свято весни, любові та краси, свято, яке відзначають жінки у всьому світі, свято, яке не обійшло уваги і жінок та дівчат Херсонського національного технічного університету.

Так, 6 березня для прекрасної половини нашого університету був проведений святковий концерт, у якому взяли участь таланти художньої самодіяльності університету, а також народна артистка України – Наталія Лелеко.

Святкову атмосферу у залі підтримували щирі вітання та побажання добробуту й злагоди, краси та кохання, невичерпної творчої енергії та нових професійних досягнень від чоловіків університету.

Розпочав святкову програму соліст-інструменталіст-скрипач Херсонської обласної філармонії Олександр Коротецький.

З вітальним словом до жінок університету звернувся ректор ХНТУ Бардачов Ю.М., який закликав чоловіків радувати кращу половину не тільки у святковий день, але й завжди. «Ми в неоплатному боргу перед вами – від першого до останнього подиху», - зазначив Юрій Миколайович.

Далі лунали привітання від студентів університету у вигляді ліричних віршів, пісенних композицій, танців, які сприймалися залом «на ура». Свої номери дарували: кандидат технічних наук, провідний інженер старший викладач кафедри програмних засобів і технологій Кибалко І.І.; вокально-інструментальний ансамбль «Гітара по колу»; вокальний ансамбль університету «Весняночка»; хореографічний ансамбль «Smile», Бєляєва В.

На сцені виконуює пісню «Восьме березня» вокальний ансамбль ХНТУ "Веснянка" у складі (зліва направо): провідного інженера, старшого викладача кафедри програмних засобів і технологій Кибалка І.І.; Кобзаря Дениса (2ПР2), Корнійчука Віталія (2КН), Почерніна Вадима (1ЕЛ), Пижова Антона (1ПР2).

Пісню Кузьми Скрябіна «Мам» виконує вокально-інструментальний ансамбль «Гітара по колу» у складі: Корнійчука Віталія (2КН), Почерніна Вадима (1ЕЛ), Мазуркевича Владислава (2ПР1).

І, звичайно ж, чудовий спів нашої гості – народної артистки України Наталії Лелеко теж викликав море позитивних емоцій.

Програма святкового концерту була динамічною та вишуканою, адже присвячувалась жінці, яка, як і весна, зігріває душі, благословляє світ на добро, осяює його своєю красою і ніжністю, запалює в серцях кохання та сповнює життя дивовижною гармонією.

Своїми чудовими виступами, своєю майстерністю й емоційністю виконання, студентам ХНТУ вдалося зачарувати усіх, тому, затамувавши подих, глядачі насолоджувалися чудовими номерами, щедро нагороджуючи кожного з артистів оплесками.

Глядацька аудиторія щиро дякувала учасникам творчих колективів ХНТУ та окремим виконавцям за чудовий концерт.

Тож, дорогі жінки, нехай втілюються у життя ваші найзаповітніші мрії, нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм! Любі наші жінки, бажаємо Вам весняного яскравого настрою, джерельно-ніжних почуттів, квітучої краси, душевної гармонії та ще багато-багато ранніх, теплих і щасливих весен на многії літа!