Головна

Про університет / Новини університету / День кар’єри 2018: представники холдингу «Автопланета» завітали до стін ХНТУ

День кар’єри 2018: представники холдингу «Автопланета» завітали до стін ХНТУ

4 грудня 2018 року в холі І корпусу ХНТУ відбувся загальноуніверситетський захід: «День кар’єри 2018».

До нашого університету завітали вельмишановні гості – представники холдингу «Автопланета»: генеральний директор Іванов Дмитро Олексійович; керівник HR-відділу Крамаровська Лариса (випускниця ХНТУ); керівник відділу з додаткового обладнання автомобілів Русол Валерій (випускник ХНТУ); керівники відділу маркетингу Євмененко Ірина та Ілященко Олена (випускниці ХНТУ); керівник відділу продажу автомобілів Hynday Задирака Олександр; консультант відділу Bosh-сервісу, Центр-Херсон Подпалий Сергій; фінансовий консультант Дудченко Євгенія; заступник керівника HR-відділу Ухова Анастасія (випускниця ХНТУ); консультант call-центру Маркіна Анастасія; керівник сервісу Центр-Херсон Яковенко Олександр.

Д.т.н., професор Бардачов Ю.М. у вступному слові зазначив, що за 59 років зі стін нашого університету випестилось більше 50 тисяч дипломованих спеціалістів. Наші випускники працюють в різних галузях, і виключенням не став холдинг «Автопланета», де працюють наші випускники.

Генеральний директор холдингу «Автопланета» Іванов Д.О у своєму виступі зазначив: «Одна з місій «Автопланети» полягає в тому, щоб підтримати талановиту, ініціативну молодь і надати їй можливість реалізувати себе як висококваліфікованого фахівця. І у 2008 році холдинг став базою практики для студентів університету. За цей час у нас пройшли практику понад 1200 студентів за різними спеціальностями».

Холдинг «Автопланета» - лідер з продажу автомобілів та сервісних послуг на Херсонщині. Є офіційним дилером з 2003 року на автомобільному транспорті України. До складу холдингу входить мережа автомобілів з пробігом та мережа авторизованих сервісів.

«Автопланета» ініціювала зустріч студентів нашого університету з керівниками відділів холдингу. Подія привернула студентів різних факультетів, котрих зацікавила можливість участі в стипендії BOSCH, дізнатися про вакансії, записатися на стажування та застосувати отримані теоретичні навички на практиці, безпосередньо поспілкуватися з роботодавцями. Зустріч викликала великий інтерес у студентів, зокрема проект «Стипендія від BOSCH» – перший крок до бізнес-кар’єри, переможці кращих наукових робіт отримують іменні стипендії протягом трьох місяців, і сертифікат на проходження практики в холдингу.

Співпраця з «Автопланетою» – це відмінна перспектива кар’єрного росту, розвитку і стабільного доходу. Холдинг об’єднує лідерів автомобільного ринку:

 • KIA та Hyundai«Автопланета»
 • Volkswagen«Центр Херсон»
 • BMW«Центр Херсон»
 • Renault «Центр Херсон»
 • JAC, Great Wall, Ravon«Автопланета»
 • Автосалон автомобілів з пробігом GoodAuto.

Надає повний спектр автомобільних послуг і товарів: від покупки нової батарейки до покупки автомобіля, від підкачки шин до ремонту двигуна.

 • Станція технічного обслуговування BOSCH Service
 • Магазин автозапчастин BOSCH на всі марки автомобілів
 • Центр кузовного ремонту – ремонт і фарбування всіх марок автомобілів
 • Шинний центр «Автопланета» – продаж та обмін нової гуми на б / у.

Для студентів запропоновані наступні вакансії:

 • Консультант з продажу автомобілів, з продажу запасних частин, з сервісу
 • Автослюсар, майстер із встановлення додаткового обладнання
 • Адміністратор, маркетолог, менеджер з персоналу
 • Юрист
 • IT- спеціаліст

Хочете добре заробляти своїм інтелектом, упевненістю та можливістю доводити справу до кінця? Є бажання рости й розвиватися? Тоді телефонуйте за номером +38 050 318 61 11. Ми розраховуємо на вашу активність і комунікабельність!