Головна

Про університет / Новини університету / Форум «План розвитку Херсонської області» в ХНТУ

Форум «План розвитку Херсонської області» в ХНТУ

06 березня 2019 року до стін ХНТУ завітали шановні гості: народний депутат України Олександр Володимирович Співаковський; голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Анатолійович Гордєєв та директор Департаменту освіти, науки та молоді Євген Анатолійович Криницький.

Ректор ХНТУ Юрій Миколайович Бардачов та Студентська рада ХНТУ радо зустріли шановних гостей на порозі вузу.

Спочатку ознайомились з історичним надбанням університету у музеї ХНТУ.

Керівництво області завітало до нашого університету з метою представити план перспективного розвитку Херсонської області на 2019-2021 рр.

Гості відвідали науково-дослідну лабораторію «Текстиль» (ауд. 109, І корпус, І поверх) та мультимедійну лекційну залу (ауд. 319, І корпус, 3 поверх), які оснащені найновітнішим обладнанням.

На форумі було обговорено План перспективного розвитку Херсонщини, що інтегрує в собі відповідні планові документи, спрямовані на забезпечення соціально-економічного розвитку регіону, реалізацію реформ у медичній, освітній, соціальній сферах, розбудову інфраструктури та залучення інвестицій.

Головна мета реалізації Плану полягає у забезпеченні добробуту та підвищенні якості життя населення області.

А.А. Гордєєв презентував присутнім перспективний план розвитку Херсонщини на 2019-2021 рр., розповів про досягнення області за час свого перебування на посаді очільника області, а також анонсував плани та перспективи майбутнього. «Ми хочемо продемонструвати вам перспективу та проект того, як і куди буде рухатися Херсонщина. Ми хочемо, щоб ви побачили своє майбутнє у Херсонській області. Ми створюємо всі умови, аби ви, молодь, обирали Херсонщину. Наша ідея – популяризація вищої освіти у своєму регіоні», - зазначив Андрій Гордєєв.

Ректор ХНТУ Ю.М. Бардачов зазаначив, що на сьогодні співпраця влади та освіти дуже важлива, адже тільки разом ми зможемо досягти результату.

Народний депутат України В.О. Співаковський вів мову про реформи в науці, освіті, медицині.

Присутні на заході мали можливість долучитися до обговорення перспективного плану області на найближчі 3 роки і задавати питання, на які отримували ґрунтовні відповіді.

Щиро дякуємо гостям за візит і приділену увагу.