Головна

Про університет / Новини університету / І знову випускний – лиш мить між безтурботними студентськими роками й реальністю дорослого життя!

І знову випускний – лиш мить між безтурботними студентськими роками й реальністю дорослого життя!

Здається, тільки вчора останнім акордом університетської симфонії відлунали екзамени. Залишились позаду і незвіданий світ знань, і щире спілкування, і до болю знайома мелодія останнього дзвінка. Все це - позаду. А попереду самостійне життя. З одного боку, радісно розправляти крила, але все-таки боляче лишати свою alma mater, де пролетіли незабутні роки студентського життя.

Надворі літо…

Справжнє тепле літо…

У зелені втопилися сади,

Рясніють всюди різнобарвні квіти,

Аж серце завмирає від краси.

Надворі літо…

Наше щедре літо…

В якому радість й смуток водночас.

Ось-ось здійсниться заповітна мрія,

Світ невідомий кличе в далеч вас!

Сьогодні, 6 черня 2018 р., в Херсонському національному технічному університеті свято, що лежить на межі юності та дорослого життя. Свято, в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії – вручення дипломів випускникам.

Випускники щасливі, адже нарешті вони отримали такий бажаний диплом - перепустку в самостійне життя, яка є результатом зусиль багатьох років.

А ще, мабуть, диплом є символом звільнення від власної скутості, від опіки дорослих, дитячої невпевненості у своїх силах.

Випускники 2018 року висловили слова вдячності викладачам за роки навчання в університеті.

Так, наприклад, випусник факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу групи 4 МЕВ спеціалізації «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» Богачук Максим Вікторович зазначає: «Навчання в університеті дало не тільки знання, але й багатий життєвий досвід, який дипломом підтвердити важко. Я надзвичайно вдячний викладачам факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу за безцінну допомогу в гармонійному розвитку моєї особистості».

Випускниця факультету економіки, бізнес-аналітики та підприємництва групи 4ЕП напряму підготовки «Економіка підприємництва» Камєнєва Тетяна Сергіївна зазначає: «Я вдячна всьому професорсько-викладацькому складу, зокрема декану факультету економіки, бізнес-аналітики та підприємництва, к.е.н., доценту Волковій О.В., за розуміння, надану можливість реалізувати себе в даній професії та незабутні студентські роки».

Життя людині дається один раз. І жоден подих, жодне слово, зітхання, жодну посмішку не змінити і не повторити, не пережити вдруге. Перегорнуто ще одну сторінку вашого життя, перед вами чистий аркуш. Заповніть його без помилок, так, як учили вас ваші наставники. Любіть свій край, чесно і високо носіть горде ім'я людини. Не забувайте, що ви вчилися для того, щоб розум і серце, свої фахові знання віддати людям. Нехай чистим полотном стеляться ваші життєві шляхи. Покидаючи стіни рідного університету, пам’ятайте, що справжні скарби – скарби вашої душі: доброта, щирість, совість. В добру путь, випускники 2018 року!

З найкращими побажаннями професорсько-викладацький склад ХНТУ.