Головна

Про університет / Новини університету / ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту»

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту»

8-10 квітня 2019 року на базі Миколаївського національного аграрного університету пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади серед закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації із дисципліни «Організація і методика аудиту». Науковий захід відбувся у три тури (теоретичний, тестування, практичний). У ІІ етапі Олімпіади взяли участь 167 студентів із 55 закладів вищої освіти України ІІІ-ІV рівня акредитації з 25 міст України.

Від Херсонського національного технічного університету участь у олімпіаді взяли здобувачі вищої освіти:

1. Бєлєхова Інна Максимівна – студентка гр. 5ОАп;

2. Місюра Олександр Юрійович – студент гр. 4Бп;

3. Кашпіровська Світлана Олександрівна – студентка гр. 4Бп.

Переможцем ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту» серед закладів вищої освіти України ІІІ-ІV рівня акредитації став Місюра Олександр Юрійович (Диплом ІІІ ступеня та Сертифікат від Odessa city).

Подякою за підготовку студентів до Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту» відзначили завідувача кафедри обліку, аудиту і оподаткування, д.е.н., професора Сарапіну Ольгу Андріївну.