Головна

Про університет / Новини університету / Концерт, присвячений Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Концерт, присвячений Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Як тільки вберуться у чарівні білі квіти сади навесні, засвітять дивовижні свічки каштани, а в повітрі розіллється тонкий і ніжний аромат, в бузкових кущах заллються піснями невсипущі солов’ї, а вся земля випромінюватиме радість і щастя, нестримну жагу до життя – у такі прекрасні дні ми відзначаємо великі свята – День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Наш університет також завжди долучається до святкування. 07 травня 2019 року в актовій залі відбувся святковий концерт.

Відеоверсія концерту за посиланням (камера: Резнік В.О.): https://www.youtube.com/watch?v=8IqzP-nCBQM

Ведучими заходу були студенти ХНТУ: Чабанов Дмитро та Бурштин Валентина.

Це було 74 роки тому. Для нас – це історія, але для наших дідусів та бабусь – це частина життя та найчорніша смуга долі, що й досі озивається у серці смутком і болем. Лихо й страждання, які пережили люди, незмірні. Війна нагадує про себе тисячами обелісків і братських могил, могил невідомому солдату. Вони святиня нашої пам’яті.

Хвилиною мовчання було вшановано тих, хто звеличив нашу землю, тих, завдяки кому наше життя зігріте сонячним сяйвом і безхмарною, мирною блакиттю небес.

У святковому заході взяли участь співробітники та студенти ХНТУ: кандидат технічних наук, старший викладач кафедри програмних засобів і технологій факультету кібернетики та системної інженерії Кибалко І.І.; інженер І категорії редакційно-видавничого відділу Нерода В.М.; фахівець відділу з організації виховної роботи студентів Осадчук Світлана Андріївна; керівник патріотичного клубу «Іскра» Іванова Лідія Миколаївна; хореографічний колектив «Smile»; вокальний ансамбль університету «Весняночка»; Мишелов Анатолій; Каращук Вікторія, студенти кафедри товарознавства, стандартизації, сертифікації та активні студенти усіх факультетів.

Лунали пісні, які глибоко запали в душу усіх, хто був присутній у святковій залі. Торкнімося сьогодні тих подій, щоб не забувати, щоб пам’ятати, бо в того народу, що не знає своєї історії, не може бути і майбутнього.

Почесним гостем на святі була Ястрєбова Октябрина Іванівна, майстер спору з греблі на байдарках, суддя Всесоюзної категорії, колишній завідувач профспілки співробітників ХНТУ.

Низький уклін і безмірна вдячність нашим ветеранам усім, хто боровся за чисте мирне небо, за світле майбутнє своїх дітей, онуків, правнуків.

Зі святом Вас !!!

Вічна пам'ять загиблим і вічна слава живим!!!