Головна

Про університет / Новини університету / Проходження виробничої практики студентами кафедри фінансів, банківської справи та страхування в органах ДПС України

Проходження виробничої практики студентами кафедри фінансів, банківської справи та страхування в органах ДПС України

Щороку кафедра фінансів, банківської справи та страхування співпрацює з Головним управлінням Державної податкової служби у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі щодо проходження студентами спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» виробничої і переддипломної практики на базі податкових органів та отримання ними фундаментальних практичних навичок і знань.

Цей рік також не став винятком і з 8 лютого 2021 р. на базі Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі п’ять найкращих студентів 4 курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» факультету економіки, бізнес-аналітики та підприємництва Херсонського національного технічного університету проходять виробничу практику.

З цього приводу відбулася зустріч в. о. начальника податкового відомства області Ігоря Клима та майбутніх податківців.

Відповідну інформацію Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі розмістило у соціальній мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/tax.kherson.crimea.sevastopol/photos/a.110452433679686/478251743566418/

«Наразі податкова служба трансформувалася в єдину юридичну особу, яка зосереджена на наданні якісних сервісних послуг платникам податків та відслідковуванні ймовірних ризиків від реєстрації бізнесу до сплати податкових платежів до бюджету, – зазначив Ігор Клим, – і це вже приносить позитивні результати. Ви отримали унікальну можливість не лише споглядати за реформуванням, так би мовити, як пересічні громадяни, а й безпосередньо взяти участь у цьому процесі».

Під час заходу начальник управління кадрового забезпечення та розвитку персоналу Олеся Кривенко проінформувала студентів про порядок призначення на посади в Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, і вимоги, які висуваються до кандидатів щодо освіти та досвіду роботи.

Окремо Олеся Кривенко зупинилася на алгоритмі створення електронного кабінету на сайті Національного агентства з питань державної служби для подання заяви та відповідної інформації для участі в конкурсному відборі.

Також, студенти ознайомилися з умовами проходження виробничої практики. Для якнайкращого оволодіння практичними навичками, їх закріпили за трьома напрямами: робота з податковим боргом, громадськістю та засобами масової інформації, а також надання адміністративних послуг. Практичне навчання вони розпочали з першого дня проходження виробничої практики.

На завершення заходу Ігор Клим побажав молоді цікавої практики та отримання ґрунтовних практичних знань.