Головна

Про університет / Новини університету / Серія гостьових лекцій та майстер-класів для студентів спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення»

Серія гостьових лекцій та майстер-класів для студентів спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення»

Кафедра програмних засобів і технологій спільно з Software Development Company «Logicify» провела серію гостьових лекцій та майстер-класів для студентів спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення».

Так, 23 листопада Дмитро Селіщев, Senior Fullstack Developer з «Logicify» провів відкриту лекцію з розробки веб-додатків за допомогою Python/Django, де ознайомив студентів з перевагами та недоліками мов веб-програмування та інструментами, які необхідні для ефективної роботи веб –розробника.

Наступна лекція на тему: «Місце аналізу вимог в процесі розробки програмного забезпечення» відбулася 29 листопада під керівництвом Project Manager компанії «Logicify» Анастасії Саніної.

Анастасія розповіла студентам про процес збору вимог до програмного забезпечення, їх систематизацію, аналіз і документування та зазначила, що складання вимог, яким повинен відповідати розроблювальний продукт, є першим кроком до створення необхідного програмного забезпечення.

30 листопада Дмитро Селіщев, Senior Fullstack Developer компанії «Logicify» в ігровій лабораторії «GameLab» провів майстер-класи з основ проектування веб-додатків.

Дмитро розповів про логіку роботи веб-додатків та основні підходи й технології їх розробки.

За допомогою PyCharm - інтегрованого середовища розробки для мови програмування Python студенти опанували сучасні методи та засоби, що призначені для аналізу і відлагодження програмного коду.

Проведені майстер-класи стали міцним фундаментом для початку ефективної роботи в галузі проектування та розробки веб-додатків.

Висловлюємо щиру подяку компанії «Logicify» та особисто Дмитру Селіщеву й Анастасії Саніній за проведені лекції та майстер-класи та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю, результатом якої будуть нові співробітники компанії «Logicify»!

Організаційний комітет ХНТУ: завідувач кафедри ПЗіТ Шерстюк В.Г., к.т.н., доценти кафедри ПЗіТ Ляшенко О.М., Жарікова М.В., Кирийчук Д.Л.