Головна

Про університет / Новини університету / Студент кафедри фінансів, банківської справи та страхування – призер ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Банківська справа»

Студент кафедри фінансів, банківської справи та страхування – призер ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Банківська справа»

17-19 квітня 2019 року в Університеті державної фіскальної служби України (м. Ірпінь) відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Банківська справа».

До складу журі олімпіади увійшли відомі вчені України в галузі банківської справи, зокрема викладач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Херсонського національного технічного університету к.е.н., доцент Бездітко Юрій Михайлович.

Херсонський національний технічний університет представляв переможець І етапу олімпіади, студент 4 курсу напряму підготовки 6.030508 «Фінанси і кредит» Іщенко Максим, який в ході олімпіади показав гідні теоретичні та практичні знання у галузі банківської справи.

За підсумками ІІ етапу Олімпіади кращі учасники нагороджені дипломами та грамотами. Так, дипломом IV ступеня та грамотою за філософський підхід до вирішення завдань нагороджено студента ХНТУ Іщенка Максима.

Колектив і студенти кафедри фінансів, банківської справи та страхування щиро вітають Іщенка Максима та бажають молодому науковцю подальших творчих та наукових успіхів, а також висловлюють щиру вдячність керівництву нашого навчального закладу за надану можливість гідно представити Херсонський національний технічний університет на Всеукраїнському науковому заході!