Головна

Про університет / Новини університету / Студентка ХНТУ побувала на авіасалоні Farnborough 2018 у Лондоні

Студентка ХНТУ побувала на авіасалоні Farnborough 2018 у Лондоні

100 українських студентів — переможців конкурсу Авіатор 2018 — взяли участь у роботі авіасалону Farnborough 2018 у Лондоні. Херсонський національний технічний університет на конкурсі представила студентка 4-го курсу факультету інженерії і транспорту Селуянова Тетяна.

Farnborough - одна з найбільших в світі спеціалізованих виставок продукції вітчизняних підприємств авіакосмічного комплексу цивільного і військового призначення. У 2018 році в Лондоні вона пройшла в 70-й раз. У ній взяли участь понад 1500 експонентів зі 100 країн світу. Причому близько 200 компаній представили свою продукцію вперше. Також відомий авіасалон своїм комерційним напрямком: тут компанії шукають партнерів і укладають багатомільйонні угоди.

Всеукраїнський конкурс Авіатор 2018 проходив у чотири етапи: завдання з точних наук, технічна англійська мова, тестування з історії та теорії авіаційної галузі, захист власних проектів перед членами журі. Всього для участі в конкурсі зареєструвалися 8 тисяч студентів з 50 вищих навчальних закладів України. 100 переможців вирушили на авіасалон у Великобританію. Так молоді й талановиті майбутні технічні фахівці з усієї країни отримали шанс більше дізнатися про стан світової авіації і, звичайно, отримати натхнення для подальших досягнень в обраних професіях.

Проект створений благодійним Фондом Бориса Колеснікова з метою підтримати молодих фахівців технічних спеціальностей, допомогти їм презентувати перед експертами авіагалузі свої проекти. За підсумками конкурсу кращі з них отримують запрошення відправитися на великі міжнародні авіаційні виставки в Великобританію (Фарнборо) або до Франції (Ле-Бурже).

https://www.facebook.com/kolesnikovofficial/videos/2142222329362533/?hc_ref=ARTEPFIhpKdFUykRRm5bTnHLeO7Cjd7FdkOtOyhffT9HqRj_zd4GeQn63gqpTf8D5iw&fref=nf