Students’ Intellectual Battle

19 листопада 2019 р. кафедра іноземних мов факультету економіки, бізнес-аналітики та підприємництва та кафедра теорії та практики галузевого перекладу ХНТУ провели цікавий захід – Students’ Intellectual Battle – приурочений до святкування Міжнародного дня студента.

У батлі взяли участь команди студентів всіх факультетів. Креативні завдання згуртували студентів та налаштували їх до командної роботи. За кількістю правильних відповідей перше місце отримала команда «На отчисление» факультету міжнародних економічних відносин, менеджменту та бізнесу, друге місце – команда «Ельфи» факультету інформаційних технологій та дизайну, третє місце було присуджено команді «Інфляція» факультету економіки, бізнес-аналітики та підприємництва. Команда «Карасики» факультету інтегрованих технологій були нагороджені грамотою за креативність, а команда «Механіки» факультету інженерії та транспорту отримали грамоту за активну участь.

Студентів привітала теплими словами завідувач кафедри іноземних мов Подвойська Оксана Володимирівна.

Гості заходу – студенти та викладачі – також мали змогу послухати пісні у виконанні студента 4 курсу групи 4ЕЛ факультету інженерії та транспорту Смірнова К.