Головна

Про університет / Новини університету / Святковий гала-концерт з нагоди 60-річчя ХНТУ та 15-річчя статусу національного

Святковий гала-концерт з нагоди 60-річчя ХНТУ та 15-річчя статусу національного

31 травня 2019 року в Херсонському академічному музично-драматичному театрі імені Миколи Куліша відбувся гала-концерт, присвячений 60-річчю ХНТУ та 15-річчю статусу національного.

З нагоди визначного ювілею та за професіоналізм у виконанні службових обов'язків ректором Ю.М. Бардачовим було вручено заслужені нагороди провідним науковцям та співробітникам ХНТУ.

Зі 60-річним ювілеєм Херсонський національний технічний університет привітали артисти музично-драматичного театру ім. М. Куліша на чолі з керівником О. Книгою, солісти обласної філармонії, талановита молодь – танцювальні дитячі колективи міста, а також колишні студенти та випускники ХНТУ.

Яскравим номером стала пісня японською мовою, яку виконував к.т.н., старший викладач кафедри програмних засобів і технологій ХНТУ Кибалко І.І.

Усі учасники загалом подарували присутнім чудовий настрій.

Від широго серця вітаємо нашу alma mater з ювілеєм. Бажаємо професорсько-викладацькому складу педагогічного натхнення, радості від успіхів вихованців; співробітникам – відчуття людської та професійної значущості; а студентам – успіхів у навчальній, науковій діяльності та веселого і незабутнього студентського життя!

Міцного здоров’я, творчої наснаги, миру, щедрої долі та душевної злагоди. З ювілеєм!!!