Головна

Про університет / Новини університету / ТЕРИТОРІЯ ЧИТАННЯ «ЛУНАЮТЬ СТРУНИ КОБЗАРЯ»

ТЕРИТОРІЯ ЧИТАННЯ «ЛУНАЮТЬ СТРУНИ КОБЗАРЯ»

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково. Щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас новим, неповторним!

12 березня в гуртожитку №2 ХНТУ відбувся виховний захід – територія читання «Лунають струни Кобзаря» з нагоди вшанування 205-ї річниці від дня народження видатного сина України – Тараса Шевченка.

Гортаючи сторінки Кобзаря, присутні ще раз поринули у чарівний світ Шевченкового слова, торкнулися його серцем та пройнялися духом. Душевно, хвилююче, чуттєво та проникливо декламували вірші Тараса Шевченка «Катерина» та «Сестрі» студентки першого курсу, факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу Валентина Бурштин та Оксана Алексеєнко.

До уваги студентів була представлена музично-літературна композиція «Титарівна» у виконанні народного ансамблю народної пісні «Берегиня», під керівництвом Катерини та Миколи Логвиновських Херсонського обласного палацу культури, яка схвилювала кожного до глибини душі.

Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновила наші душі, закликала бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.

Організатори виховного заходу – керівник патріотичного клубу «Іскра» Л.М. Іванова та В.М. Шкрум – комендант гуртожитку №2.