Головна

Про університет / Новини університету / У ХНТУ відбулася презентація повнометражного документального фільму «Енергія для змін»

У ХНТУ відбулася презентація повнометражного документального фільму «Енергія для змін»

4 липня Херсонський національний технічний університет приєднався до прем’єрного онлайн показу повнометражного документального фільму німецького режисера Карла А. Фехнера «Енергія для змін».

Цей захід був організований Національним університетом «Львівська політехніка» у рамках фахової конференції щодо питань відновлювальної енергетики в Україні, що організована Німецько-Українським форумом.

У режимі онлайн до заходу також приєдналися університети Вінниці, Харкова та Франкфурта-на-Одері.

Режисер фільму Карл A. Фехнер наголосив, що фільм створений щоб донести до глядача важливість екологічної енергії.

«Мир і екологія поєднуються, і я радий, що у вашій країні презентуємо цей фільм, для мене він є взірцем. Ви показали, що силою супротиву можна досягти змін у країні. І кожен зможе перейняти у своє життя те, що побачить у фільмі», – зазначив Карл А.Фехнер.

Після показу відбулась дискусія за участю відомої української співачки і громадської діячки Руслани Лижичко, президента Energy Watch Group Ханса-Йозефа Фелля, який є автором ідеї запровадження «зеленого тарифу» для виробництва енергії з відновлювальних джерел, режисера кінострічки Карла A. Фехнера, члена ради Німецько-Українського форуму Євгена Михальченка, співзасновника відомої громадської організації Greencubator Романа Зінченка.