Головна

Про університет / Новини університету / ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ - УЧАСНИКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ДИСЦИПЛІНИ «ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА»

ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ - УЧАСНИКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ДИСЦИПЛІНИ «ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА»

3-5 квітня команда студентів спеціальності 051 «Економіка» представляла Херсонський національний технічний університет на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економіка підприємства», що проводився на базі ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».

На кафедрі економіки, підприємництва та економічної безпеки ХНТУ вже багато років поспіль у рамках підготовки до ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади проводиться І тур олімпіади з навчальної дисципліни «Економіка підприємства». До участі запрошуються студенти ІІ-ІІІ курсів спеціальності 051 «Економіка». У фіналі вибираються 2 студенти-переможці олімпіади, яким надається право і честь представляти університет на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади. Цього року базовим вищим закладом освіти з проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економіка підприємства» є ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».

Проведення олімпіади надає змогу підвести підсумки роботи з викладання дисципліни «Економіка підприємства»; змагання сприяють виконанню мети і головного завдання ВЗО і кожного викладача – підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців.

Перевірити свої знання зустрілися 80 студентів з багатьох міст України. Конкурсні завдання включали тестування та вирішення практичних завдань з дисципліни "Економіка підприємства".

Студенти спеціальності 051 «Економіка» ХНТУ Черніков Олексій та Лі Сергій, які брали участь в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади, показали високий результат (увійшли до першої третини загального рейтингу).

Черніков Олексій нагороджений грамотою за V місце в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства». Усі учасники придбали безцінний досвід та позитивні враження від нових знайомств. Команда студентів висловила велику подяку усім викладачам кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки ХНТУ, які допомагали у їх підготовці до змагання, особливо к.т.н., доценту Олійник Н.М. і старшому викладачу Мєшковій-Кравченко Н.В.

Таким чином, досвід проведення І етапу та результати ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади не тільки дають змогу провести підсумки роботи з викладання дисципліни «Економіка підприємства», але й скоординувати подальші кроки вперед у викладанні такої необхідної для формування фахових компетентностей дисципліни.

Бажаємо нашим студентам подальших успіхів у навчанні, нових досягнень та перемог!