Головна

Про університет / Новини університету / Зустріч студентів і викладачів кафедри фінансів, банківської справи та страхування з представником Державної фіскальної служби України

Зустріч студентів і викладачів кафедри фінансів, банківської справи та страхування з представником Державної фіскальної служби України

25 березня 2019 року за ініціативою кафедри фінансів, банківської справи та страхування ХНТУ відбулася зустріч студентів і викладачів з випускником кафедри Піралієвим Елчином Валех-огли - заступником начальника відділу координації проектів управління стратегічного розвитку Департаменту стратегічного розвитку та міжнародного співробітництва Державної фіскальної служби України.

В цей день Елчин успішно захистив магістерську кваліфікаційну роботу і здобув другу вищу освіту за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Раніше, навчаючись на спеціальності «Оподаткування», Елчин Піралієв ще зі студентських років мав значні досягнення у навчанні та науковій роботі з питань податкової та бюджетної політики. Він неодноразово ставав переможцем та лауреатом Всеукраїнських олімпіад, конкурсів наукових робіт та стипендіальних програм, у тому числі Міжнародного конкурсу Інституту стратегічних оцінок України: «Україна ХХІ століття: цивілізаційний вибір» (2013 р.), Конкурсу Стипендіальної програми «Завтра.ua» Фонду В. Пінчука (2012/2013 рр.).

По завершенні навчання випускник кафедри розпочав свій трудовий шлях у територіальних органах ДФС у Херсонській області. Креативність, комунікабельність та бажання працювати в команді на результат дозволили Елчину Піралієву досягнути успіху у професійному зростанні. Постійне прагнення розвиватися та вдосконалювати свої професійні навички стали поштовхом для підкорення нових вершин вже у центральному апараті Державної фіскальної служби України.

Елчин Піралієв є активним учасником громадських заходів з питань реформування сфери публічних фінансів в Україні.

Young_Leaders_Yalta_European_Strategy_2018. м. Київ, Україна

Kyiv School of Economic, навчальна програма з управління публічними фінансами (Management of Public Finance). м.Київ, Україна

Відкрита зустріч «Діалоги про майбутнє» (Порядок денний - економічні проблеми в Україні).

м. Київ, Україна

Міжнародний форум-семінар «Управління змінами в сучасній податковій адміністрації».
м. Подгориція, Чорногорія

Відкрита зустріч «Діалоги про майбутнє» (Порядок денний - економічні проблеми в Україні).

м. Київ, Україна

21-а Генеральна Асамблея Внутрішньо-європейської організації податкових адміністрацій (ІОТА). м. Київ, Україна

Міжнародна конференція «Зловживання правами в податкових правовідносинах» за участі представників Міністерства фінансів України, Комітету з питань податкової та митної політики Верховної Ради України, Конституційного Суду України. м. Київ, Україна

Зустріч з представниками Міжнародної фіскальної асоціації (IFA) щодо реалізації багатосторонніх конвенцій (MLI) та інших питань, пов'язаних з BEPS.
м. Ірпінь, Україна

Зустріч Посла ЄС в Україні Хьюга Мінгареллі та стипендіатів Завтра.UA. (Перспективи партнерства між Україною та ЄС).

м. Київ, Україна

Молодіжний парламент України 2016 (Ліга інтернів, Моделювання роботи Верховної Ради України).
м. Київ, Україна

У ході зустрічі зі студентами та викладачами Елчин Піралієв розповів про свої прагнення, мрії, пошук себе та шлях до досягнення успіху.

Крім того, студенти змогли дізнатися про переваги державної служби для молоді, можливості кар'єрного росту та професійної реалізації в органах ДФС, а також про цілі та напрями реформування фіскальної служби.

Дякуємо Елчину та чекаємо на наступні зустрічі!!! Пишаємося своїм випускником та бажаємо впевнено йти до нових цілей та професійних звершень!