Головна

Про університет / Новини університету / Зустріч з учнями Херсонського ліцею журналістики, бізнесу і права – майбутніми абітурієнтами

Зустріч з учнями Херсонського ліцею журналістики, бізнесу і права – майбутніми абітурієнтами

У межах реалізації проекту «Фінансова грамотність» к.е.н., доцентом кафедри фінансів, банківської справи та страхування Бездітко Юрієм Михайловичем була проведена зустріч з учнями 10 та 11 класів Херсонського ліцею журналістики, бізнесу і права.

Відбулася цікава розмова, в ході якої Юрій Михайлович виклав власне бачення перспектив розвитку фінансової системи України та місця банків в її функціонуванні. Значну увагу було приділено визначенню ролі грошей в суспільстві та перспектив їх еволюції в сучасному інформаційному просторі. Крім того, Юрій Михайлович відповів на запитання, які цікавлять майбутніх абітурієнтів, і запросив на навчання до Херсонського національного технічного університету.

За результатами зустрічі досягнуто домовленість з керівництвом ліцею про подальшу співпрацю з метою підвищення якості фінансової грамотності підростаючого покоління України.