Головна

Структура / Підготовче відділення / Оголошення та новини / До уваги випускників 11-х класів закладів загальної середньої освіти та осіб, які отримали повну загальну середню освіту!

До уваги випускників 11-х класів закладів загальної середньої освіти та осіб, які отримали повну загальну середню освіту!

Херсонський національний технічний університет запрошує випускників на основі повної загальної середньої освіти взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді для професійної орієнтації вступників на базі повної загальної середньої освіти з наступних предметів: української мови та літератури, англійської мови, фізики, хімії, біології, математики та отримати до 20 балів до сертифікату ЗНО.

Олімпіада проводиться відповідно до Положення про Всеукраїнську олімпіаду Херсонського національного технічного університету для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Олімпіада проводиться у 2 тури:

І тур (дистанційний) – з 01.02.2020 по 20.03.2020

ІІ тур (очний) – 15.04. 2020 р.

Дистанційний тур

Для участі у дистанційному турі необхідно:

1. З сайту університету: http://kntu.net.ua завантажити і роздрукувати файл «Тестові завдання…» з обраного предмету (предметів). Заповнити бланк заявки. Виконати тестові завдання. Роздрукувати заявку та відповіді до завдань.

2. З 01.02.2020 по 20.03.2020 заповнити заявку та виконати завдання.

3. Надати заявку та відповіді до завдань, обравши один із шляхів:

- надіслати рекомендованим листом до університету з позначкою «Олімпіада» за адресою.: 73008, м. Херсон, Бериславське шосе, 24, Херсонський національний технічний університет, Підготовче відділення ХНТУ;

- зробити скановану копію та надіслати в електронному варіанті за адресою: olimpiada.hntu@ gmail.com;

- принести особисто за адресою: м. Херсон, в. Миру, 40, VI корпус, аудиторія 15.

4. Оголошення результатів дистанційного туру Олімпіади буде розміщено на сайті університету.

Учасники першого туру Олімпіади, які наберуть більше 75 балів, допускаються до другого туру, про що будуть повідомлені засобами телефонного зв’язку, на електрону пошту учасника та на веб-сайті університету.

За додатковою інформацією звертатися за телефонами:

(0552)32-69-67

0956022397

Олімпіадні завдання 2020 року

Хімія.doc 643,50 kB
 

Положення про Всеукраїнську олімпіаду Херсонського національного технічного університету