Головна

Наука / Структурні підрозділи / Відділ з навчально-наукової роботи і міжнародної діяльності / Регіональний акселератор GCIP для інновацій, технологій та стартапів у Херсонській області

Регіональний акселератор GCIP для інновацій, технологій та стартапів у Херсонській області

За підтримки Організації об’єднаних націй з промислового розвитку (UNIDO), «Глобальної інноваційної програми екологічно чистих технологій для малих та середніх підприємств України» (GCIP Ukraine), Глобального екологічного фонду (ГЕФ), на базі Херсонського національного технічного університету створено регіональний акселератор GCIP (RА GCIP) для інновацій, технологій та стартапів у Херсонській області.

Метою регіонального акселератора є підтримка стартап-проєктів, які спрямовані на запровадження «чистих» технологій (будь-яких процесів, продуктів або послуг, які знижують негативний вплив на навколишнє середовище за рахунок значного підвищення енергоефективності виробництва, сталого використання ресурсів (поводження з відходами включно) або заходів щодо захисту навколишнього середовища) та результатом яких є скорочення викидів парникових газів та інших забруднюючих речовин в навколишнє середовище.

Відбувся фінал 3-ї хвилі Акселерації UNIDO/GEF GCIP Ukraine

Конкурс інновацій, технологій та стартапів проходив на базі ХНТУ – регіонального акселератора GCIP у Херсонській області.

Протягом місяця 4 групи півфіналістів під час навчання у Business Academy GCIP Ukraine разом з менторами проф. Наталією Шандовою та проф. Лілією Корчевською працювали над розвитком своїх проєктів.

9 травня відбувся онлайн-пітчинг стартапів і визначено переможців.

До складу експертного журі увійшли національний координатор GCIP Ukraine Ігор Кирильчук, ректор ХНТУ Олена Чепелюк, проректори ХНТУ Марія Артеменко та Юлія Сарібєкова, професор кафедри менеджменту, маркетингу і туризму Юлія Джерелюк, а також керівники українських компаній – Тетяна Недбай, ТОВ «Арт-Софт Плюс» і Сергій Шумаков, компанія WEBA.

Судді оцінювали не тільки унікальність проєкту, дотримання вимоги впровадження «чистих» технологій, але й вміння захищати свою бізнес-ідею, готовність відповідати на несподівані питання.

За підсумками роботи компетентного журі переможцем 3-ї хвилі Акселерації UNIDO/GEF GCIP Ukraine став стартап команди Хмельницького національного університету AdapTimE, керівник Оксана Захаркевич. Проєкт спрямований на розробку і виробництво адаптивного одягу-конструктора для людей з травмами кінцівок.

Другу сходинку посів стартап команди Херсонського національного технічного університету EcoPrintLab, інноваційної школи еко друку на 3D-принтерах для молоді та дітей. Керівник – Софія Єрифа.

Третє місце у конкурсі розподілили дві команди ХНТУ – освітній екоресурс «Школа «зеленої» економіки, керівник Наталія Олійник, та проєкт з виготовлення ортопедичних подушок з натуральним наповнювачем для реабілітації поранених та хворих, керівник Євген Калінський.

Всі чотири команди отримають фінансову винагороду завдяки підтримці ЮНІДО/ГЕФ GCIP Ukraine.

Вітаємо переможців і бажаємо натхнення, успіхів, не зупинятися на досягнутому, а також цікавих проектів та нових перемог!

Також слова щирої подяки висловлюємо всім суддям, експертам, тренерам і менторам, які долучилися і підтримали цей захід!

КОНКУРС СТАРТАПІВ НА БАЗІ РЕГІОНАЛЬНОГО АКСЕЛЕРАТОРА GCIP У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Третій конкурс стартап-проєктів оголошено з 1 лютого до 10 березня 2024 року.

ХТО МОЖЕ ПОДАТИ ЗЯВКУ?

До участі у конкурсі запрошуються студенти ЗВО, учні закладів загальної середньої освіти, малі та середні підприємства з терміном реєстрації не більше 3 років, організації, творчі колективи, наукові товариства та спілки, фізичні особи-винахідники.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити АНКЕТУ.

ЩО ОЧІКУЄ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ?

  • Навчання півфіналістів у Бізнес-академії з основ підприємництва, маркетингу, ділових комунікацій. Знайомство з новітніми методикам бізнес-управління.
  • Можливість отримати консультації щодо маркетингової діяльності, побудови бізнес-моделі та створення презентацій для інвесторів.
  • Можливість налагодити зв’язки з підприємцями Херсонської області. Нетворкінг.
  • Можливість представити свої стартапи на міжнародних площадках.
  • Програму менторингу від міжнародних та національних експертів.
  • Підтримка у пошуку інвесторів, партнерів (з України та закордоном) та фінансової підтримки для реалізації ідей.
  • Фінансова підтримка від Проєкту UNIDO/GEF для розвитку стартап-проєктів переможців конкурсу

ВАЖЛИВО:

- Дедлайн подачі заявок для участі у третій хвилі: 10.03.2024 р.

- Додаткова інформація про Організацію об’єднаних націй з промислового розвитку (UNIDO): https://www.facebook.com/UNIDO.HQ/, https://www.unido.org/

- Додаткова інформація про проєкт UNIDO GCIP за посиланням: https://gcipukraine.com/

.

Регіональний акселератор GCIP для інновацій, технологій та стартапів у Херсонській області створений за підтримки

Організації об’єднаних націй з промислового розвитку (UNIDO) на базі Херсонського національного технічного університету

м. Херсон, Бериславське шосе, 24

Е-mail: reg.acc.kntu@gmail.com

Приєднуйтесь до нас в Instagramта у Facebook