Structure / Кафедри університету / Державного управління і місцевого самоврядування / Магістратура публічного управління / НОВИНИ / ПРОГРАМА USAID «ЛІДЕРСТВО В ЕКОНОМІЧНОМУ ВРЯДУВАННІ» (ЛЕВ) |
ПРОГРАМА USAID «ЛІДЕРСТВО В ЕКОНОМІЧНОМУ ВРЯДУВАННІ» (ЛЕВ)
Created 04.07.2017 10:57
Програма USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ) 16-17 червня 2016 року в місті Києві провела щорічну конференцію “Розвиток українського бізнес-середовища: від усвідомлення викликів до конкретних дій”.
Метою конференції є представлення результатів щорічного опитування підприємців щодо бізнес-клімату в Україні, досягнення та проблеми у сфері регуляторної політики, можливості реалізації експортного потенціалу малого та середнього бізнесу, питання розробки ефективних стратегій розвитку, що базуються на кращих європейських практиках, окреслення напрямків діяльності та можливостей для співпраці з організаціями, завданнями яких є захист та просування інтересів малого та середнього бізнесу (МСБ), а також напрацювання конкретних рекомендацій у сфері державної підтримки малого та середнього бізнесу.
Серед понад 200 учасників конференції: представники профільних міністерств та державних установ, комітетів Верховної Ради України, регіональних бізнес асоціацій та, власне, представники малого та середнього бізнесу.
Cпікерами заходу були:
• Стів Гонйє, голова відділу економічного розвитку Агентства США з міжнародного розвитку;
• Ксенія Ляпіна, Голова Державної регуляторної служби України;
• Віктор Галасюк, народний депутат Верховної Ради України, голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва;
• Геннадій Чижиков, Президент Торгово-промислової палати України;
• Algirdas Gediminas Šemeta, бізнес-омбудсмен;
• Олена Волошина, голова представництва IFC в Україні.
У роботі конференції взяв участь і к.т.н., доцент, доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету М.О.Дурман.
Під час першого дня конференції у рамках дискусійної панелі «Регуляторна політика як інструмент створення сприятливого клімату для малого та середнього бізнесу» М.О. Дурман виступив щодо нової методики та інструментів проведення аналізу впливу регуляторного акта на малий та середній бізнес (М‑тест).
У другий день конференції М.О. Дурман виступив модератором робочої групи під час проведення майстер-класу з питань фіскальної відповідальності та формування сучасного податкового регуляторного клімату.
Як висновок слід зазначити, що це одна з небагатьох конференцій, яка реально не лише висвітлює наявні проблеми, але й показує напрямки, куди слід рухатися, та надає практичні рекомендації суб’єктам малого та середнього бізнесу з питань розвитку власної справи.
|
|