Головна

Структура / Кафедри університету / Фінансів, обліку та оподаткування / Новини кафедри / ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ,ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ ПРЕДСТАВИЛИ РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕННЯ НА МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ,ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ ПРЕДСТАВИЛИ РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕННЯ НА МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

Викладачі кафедри фінансів, обліку та оподаткування (доц. Олена ВОЛКОВА та доц. Надія ФЕДОРОВА) спільно з викладачами кафедри менеджменту, маркетингу і туризму (проф. Віра ФОМІШИНА та ст. викл. Руслан ОГОРОДНИК) виступили із доповіддю на міжнародній науково-практичній конференції «Business Ecosystems: Sustainable Development», яка відбулась 3-7 лютого 2025 року.

Дослідження є спільною роботою викладачів Херсонського національного технічного університету та ГО «Центр формування політики» (в особі випускника ОП «Міжнародний бізнес» (спеціальність 292 «Міжнародні економічні відносини») та ОП «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» (спеціальність 073 «Менеджмент») Дмитра САВЧУКА).

В рамках роботи секції «Formation of Human Capital for Innovation» співавтори виступили із доповіддю на тему: «Innovative Tools for Managing International Migration Flows: Case of Ukraine». Метою дослідження є розроблення інноваційних інструментів управління міжнародними міграційними потоками для повоєнної відбудови та інтеграції України в ЄС, яка дозволить здійснити ефективну реінтеграцію громадян, які повертаються в Україну, та залучити мігрантів, які можуть зробити вагомий внесок у розвиток економіки.

Матеріали доповідей на конференції будуть опубліковані у Springer/IEREK series «Sustainable Economy and Ecotechnology» (SEE). Книги цієї серії індексуються в наукометричній базі даних Scopus.

Із програмою конференції можна ознайомитись за посиланням: https://be-sd.org/

Колектив кафедри фінансів, обліку та оподаткування робить вагомий внесок у розвиток науки та підготовку висококваліфікованих фахівців у сфері міжнародних економічних відносин, впроваджуючи сучасні підходи до аналізу глобальних фінансових потоків, міжнародної торгівлі, інвестиційної діяльності, податкових стратегій, регуляторної політики і пошуку адекватних механізмів реагування на глобальні економічні зміни та виклики.