Мета та завдання Ради роботодавців:

  • Участь роботодавців у розробці освітніх програм та експертне оцінювання ними навчальних планів підготовки щодо професійних компетентностей та рівня підготовки випускників до професійної діяльності, зокрема через участь у роботі екзаменаційних комісій з атестації здобувачів вищої освіти; залучення до навчального процесу, до організації практики; апробації результатів досліджень здобувачів.
  • Надання пропозицій щодо удосконалення професійних вимог до фахівців за спеціальністю.
  • Спільне із роботодавцями провадження, організаційна та ресурсна підтримка освітніх програм.
  • Сприяння працевлаштуванню випускників кафедри (попереднього закріплення майбутніх випускників за першим робочим місцем).
  • Участь в освітньому процесі, залучення до гостьових лекцій, організація відвідування підприємств та організацій.

До складу Ради роботодавців залучаються за їх згодою провідні фахівці із спеціальностей 071 «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ», 072 «ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА, СТРАХУВАННЯ ТА ФОНДОВИЙ РИНОК» та
292 «МІЖНАРОДНІ ЕКОНОМІЧНІ ВІДНОСИНИ» – представники об’єднань роботодавців, установ, організацій, підприємств, юридичних фірм, правничих професійних громадських об’єднань, керівники (заступники керівників) підприємств, що зацікавлені у фахівцях, яких готує кафедра.

Рада роботодавців формується з представництвом не менше ніж 5-и організацій, при цьому при формуванні Ради роботодавців кожна спеціальність (спеціалізація) повинна бути представлена не менше ніж 3-а експертами з можливістю представництва експертом декількох спеціальностей.

Представники роботодавців у роботі Ради роботодавців працюють на громадських засадах.

Рада роботодавців взаємодіє із гарантами, проектними групами з розроблення та супроводження освітніх програм, структурними підрозділами факультету.