Структура / Кафедри університету / Кафедра державного управління і місцевого самоврядування / Експертно-консультативна допомога / ЕКСПЕРТИ-НАУКОВЦІ КОНСУЛЬТУЮТЬ ГРОМАДИ З ПИТАНЬ ВИКОРИСТАННЯ ЦИФРОВИХ ІНСТРУМЕНТІВ РОЗВИТКУ |
ЕКСПЕРТИ-НАУКОВЦІ КОНСУЛЬТУЮТЬ ГРОМАДИ З ПИТАНЬ ВИКОРИСТАННЯ ЦИФРОВИХ ІНСТРУМЕНТІВ РОЗВИТКУ
05 листопада 2021 року на запрошення виконавчого директора Херсонського територіального відділення Асоціації міст України, к. держ. упр., доцента, доцента кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету Лариси Оленковської професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування, д. держ. упр., доцент Микола Дурман та к. держ. упр., доцент, доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування Володимир Клюцевський узяли участь у семінарі для представників територіальних громад Херсонської області на тему: «Застосування сучасних технологій для управління громадою».
На семінарі розглядалися питання використання цифрових інструментів для розвитку територіальних громад. У вступному слові доцент Л. П. Оленковська розповіла про важливість цифровізації управлінських процесів у громадах, а також про невідворотність цього процесу.
Професор М. О. Дурман розповів про кращі практики запровадження концепції SMART-city («розумного міста») , а також про системи відкритих даних і реєстрів, що можна легко використовувати на рівні громад для аналізу поточного стану, порівняння з громадами-конкурентами, прогнозу та планування на майбутнє.
Доцент В. І. Клюцевський розповів про організацію електронного документообігу та контролю в органах місцевого самоврядування. Як приклад, розглядався процес запровадження електронного документообігу та здійснення виконавського контролю в електронній формі в Олешківській міській раді на базі СЕД «АСКОД».
Наприкінці засідання учасники семінару зазначили, що саме в умовах карантинних обмежень застосування цифрових технологій дає можливість належним чином висвітлити роботу органів місцевого самоврядування, комунікувати з членами територіальних громад та надавати якісні адміністративні послуги. Використання ж цифрових інструментів дає змогу швидко готувати ефективні управлінські рішення на основі актуальних даних.
|
|
|
|
|
|