Структура / Кафедри університету / Кафедра державного управління і місцевого самоврядування / Магістратура / НОВИНИ / СЕМІНАР З ПИТАНЬ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТНИМ ЦИКЛОМ ДЛЯ РЕГІОНАЛЬНИХ ЕКСПЕРТІВ U-LEAD |
СЕМІНАР З ПИТАНЬ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТНИМ ЦИКЛОМ ДЛЯ РЕГІОНАЛЬНИХ ЕКСПЕРТІВ U-LEAD
Дата 04.07.2017 10:58
3-7 квітня 2017 року в Києві у рамках Програми «U-LEAD з Європою» (Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку) відбувся другий навчальний семінар програми, на цей раз пов’язаний з питаннями управління проектним циклом та оцінки і моніторингу проектів.
Учасниками семінару стали члени експертної групи з питань регіонального розвитку програми «U-LEAD з Європою».
Від Херсонської області до складу групи входить доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування ХНТУ, к.т.н, доцент Дурман Микола Олександрович.
У ході навчального семінару його слухачі були ознайомлені з такими темами:
- проекти як інструмент реалізації стратегічних завдань розвитку територій;
- ідентифікація проектних ідей та зацікавлених сторін;
- підготовка логічно-структурної матриці та бюджету проекту, управління ризиками, моніторинг та оцінювання;
- фінансування проектів місцевого/регіонального розвитку за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та програм технічної допомоги ЄС.
Практичні заняття допомогли структурувати знання та сформувати принципи співпраці ОТГ зі структурами, котрі готові фінансувати місцевий/регіональний розвиток. Якщо коротко, то рекомендації досить прості:
1.Пиши просто: тебе повинні розуміти і інвестори і прості люди, на яких і розраховані програми.
2. Пиши правильно: твої геніальні ідеї можуть бути абсолютно нецікаві, якщо ти не дотримаєшся існуючих вимог і правил.
3. Пиши грамотно: це стосується не стільки правопису, скільки дотримання логіки документа, причинно-наслідкових зв’язків та фінансових параметрів.
Якщо цих вимог буде дотримано, кошти на розвиток буде надано.
Програма «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами (Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією) і реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Шведським агентством з питань міжнародного співробітництва і розвитку (Sida).
|
|
|
|