Структура / Кафедри університету / Менеджменту, маркетингу і туризму / Новини кафедри / ВЗАЄМОДІЯ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 075 «МАРКЕТИНГ» ІЗ ЗОВНІШНІМИ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ |

ВЗАЄМОДІЯ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 075 «МАРКЕТИНГ» ІЗ ЗОВНІШНІМИ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ
Дата 14.03.2025 10:12
12.03.2025 року здобувачі та викладачі кафедри менеджменту, маркетингу і туризму освітньо-професійної програми спеціальності 075 «Маркетинг» к.е.н. доцент Олена ВОСКРЕСЕНСЬКА, к.е.н., доцент Ольга КОКОРЄВА, к.е.н., доцент Вікторія ШУКЛІНА за сприяння Української Асоціації Маркетингу прийняли участь у вебінарі від професіонала-практика, експертки з питань інтернет-маркетингу, SEO та електронної комерції.
Вебінар на тему «Ефективний інтернет-магазин: тренди, інструменти, кейси» проводила співзасновниця сучасної платформи «Shop-Express» − найбільшого українського сервісу для створення брендових інтернет-магазинів, що допомагає вивести бізнес в он-лайн та масштабувати продажі, експертка з питань інтернет-маркетингу та електронної комерції Алла ПЕТРИЧЕНКО.
Головний меседж заходу – галузеве майбутнє e-commerce за технологіями, сучасними практиками швидкості та зручності для клієнта; бізнесам важливо автоматизувати процеси інтернет-маркетингу відповідно фаховим реаліям на ринку праці. Спікерка захопила всю аудиторію з понад 300 учасників актуальними тенденціями он-лайн продажів, досвідом ефективного застосування інструментів маркетингу для просування та реальними кейсами потреб продавців і покупців створених на платформі брендових інтернет-магазинів.

Велику зацікавленість викликала саме прикладна інформація про голосовий пошук, вбудовані AI-технології, інтеграція з ChatGPT, воронка з ТікТоk, підключення Checkbox, Telegram Bot, eSputnik та інших сервісів, використання промокодів, Cross-sell та upsell у кошику «Shop-Express». Активно проходив етап вебінару коли всі присутні мали можливість поставити питання і отримати практичні рекомендації щодо функцій штучного інтелекту, які допомагають спростити процес просування інтернет-магазину, можливостей маркетингу виходу одразу на експорт без кордонів в умовах впливу міжнародних продавців, таких як Temu та AliExpress, іншого.

Участь у вебінарі здобувачів та викладачів відбулася в межах співпраці із зовнішнім стейкхолдером Українською Асоціацією Маркетингу та має надзвичайно важливе значення задля підвищення якості процедур реалізації, періодичного перегляду й удосконалення змісту ОП «Маркетинг». Подібні заходи не лише сприяють професійному розвитку здобувачів кафедри менеджменту, маркетингу і туризму, але й зміцнюють зв’язок між освітнім процесом та реальними потребами сучасної сфери маркетингу.
