About University / Новини університету / 25 ЛИПНЯ ХНТУ ПРОЙШОВ МАЙСТЕР-КЛАС З ТИПОГРАФІКИ У FIGMA ДЛЯ МОЛОДІ ВПО |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/25-lipnya-hntu-projshov-majster-klas-z-tipografiiki-u-figma-dlya-molodii-vpo/606206-3-ukr-UA/25-LIPNYA-HNTU-PROJSHOV-MAJSTER-KLAS-Z-TIPOGRAFIIKI-U-FIGMA-DLYA-MOLODII-VPO_medium.png)
25 ЛИПНЯ ХНТУ ПРОЙШОВ МАЙСТЕР-КЛАС З ТИПОГРАФІКИ У FIGMA ДЛЯ МОЛОДІ ВПО
Created 27.07.2023 13:20
У вівторок 25 липня на базі Херсонського національного технічного університету було проведено майстер-клас з типографіки в програмі Фігма для молоді ВПО у Хмельницькому!
Лекторкою заходу була цьогорічна випускниця Кафедри дизайну ХНТУ Єрифа Софія. Учасники майстер-класу спробували себе у типографіці та створили креативну композицію. У новому коворкінгу є все необхідне для продуктивної роботи: 20 новеньких ноутбуків від проєкту «СпівДіяНоут», швидкий Інтернет та простре приміщення від ХНТУ та ХНУ. Організовано командою Херсонської обласної молодіжної організації «Центр креативної творчості «Бумідей».
![]() |
![]() |
![]() |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-07-26_07-13-15-4/606224-1-ukr-UA/photo_2023-07-26_07-13-15-4_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-07-26_07-13-15-3/606228-1-ukr-UA/photo_2023-07-26_07-13-15-3_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-07-26_07-13-15-2/606232-1-ukr-UA/photo_2023-07-26_07-13-15-2_ultralarge.jpg)