About University / Новини університету / "БудІндустрія 2018. Енергозбереження" |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/budiindustriya-2018.-energozberezhennya/319187-1-ukr-UA/BudIIndustriya-2018.-Energozberezhennya_medium.jpg)
"БудІндустрія 2018. Енергозбереження"
Created 11.04.2018 11:54
З 4 по 6 квітня 2018 року в Херсоні відбулася виставка «БудІндустрія 2018. Енергозбереження», що сприятиме впровадженню економічно перспективних розробок в області будівельних технологій.
Учасниками виставки були 38 суб'єктів підприємництва України, які мають інноваційні розробки.
Херсонський національний технічний університет за ініціативою навчально-наукового відділу брав активну участь в цьому заході.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2195/319194-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
Співробітники університету підтримували привітну атмосферу для відвідувачів експозиції.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3154/319198-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4120/319202-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/594/319214-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/679/319210-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/775/319218-1-ukr-UA/7_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/854/319222-1-ukr-UA/8_ultralarge.jpg)
К.т.н., доцент Сумська Ольга Петрівна з менеджером проектів компанії «Твінс Строй», «Marmoroc» (Швеція) в Південному регіоні України (м. Одеса) Шитко Олегом Леонтійовичем за обговоренням наукових розробок кафедри експертизи, технології і дизайну текстилю
Програма виставки «БудІндустрія 2018. Енергозбереження» включала науково-освітні заходи, в тому числі майстер-класи, спеціалізовані семінари, індивідуальні консультації, спрямовані на освоєння базових принципів інноваційної та науково-підприємницької діяльності.
Студенти ХНТУ взяли участь в лекційно-семінарському занятті, що проводили фахівці студії дизайну інтер'єру «Art House». Команда молодих професіоналів студії поділилася досвідом як працювати на результат, створюючи продукт поза конкуренцією.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/946/319226-1-ukr-UA/9_ultralarge.jpg)
Учасники семінару: к.т.н. Федорченко Олена Вікторівна зі студентами гр. 3ЕТВ і 5ЛПем
Учасники виставки отримали знання, що сприяють професійному самовизначенню, підвищенню компетенції в частині створення інноваційних продуктів, оцінці їх економічних перспектив.