About University / Новини університету / ЦІННИЙ ВАНТАЖ ПРИБУВ ДО МИКОЛАЄВА, ДАР’ЇВКИ ТА ХЕРСОНУ У СУПРОВОДІ ДИРЕКТОРКИ ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОДА ДАРІЇ БАСЮК ТА В.О. РЕКТОРА ХНТУ ОЛЕНИ ЧЕПЕЛЮК |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/ciinnij-vantazh-pribuv-do-mikolaieva-dar-yivki-ta-hersonu-u-suprovodii-direktorki-departamentu-osviiti-hmel-nic-koyi-oda-dariiyi-basyuk-ta-v.o.-rektora-hntu-oleni-chepelyuk/571174-1-ukr-UA/CIINNIJ-VANTAZH-PRIBUV-DO-MIKOLAIEVA-DAR-YIVKI-TA-HERSONU-U-SUPROVODII-DIREKTORKI-DEPARTAMENTU-OSVIITI-HMEL-NIC-KOYI-ODA-DARIIYI-BASYUK-TA-V.O.-REKTORA-HNTU-OLENI-CHEPELYUK_medium.jpg)
ЦІННИЙ ВАНТАЖ ПРИБУВ ДО МИКОЛАЄВА, ДАР’ЇВКИ ТА ХЕРСОНУ У СУПРОВОДІ ДИРЕКТОРКИ ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОДА ДАРІЇ БАСЮК ТА В.О. РЕКТОРА ХНТУ ОЛЕНИ ЧЕПЕЛЮК
Created 16.01.2023 15:48
В Україні неймовірні люди! Незламні, завзяті, дружні. Ми підтримуємо один одного і таким чином наближаємо перемогу.
За ініціативи директорки Департаменту освіти Хмельницької ОДА Дарії БАСЮК освітяни Хмельниччини зібрали гуманітарну допомогу освітянам Херсонщини та Миколаєва. Кожен учбовий заклад Хмельницького зібрав власну посилку з допомогою: побутова хімія, теплі речі, продукти і ліхтарики. Учні професійного училища №1 в рамках практики зварили буржуйки. Долучилася і Хмельницька ОДА – надала ліки, побутову хімію, продуктові набори та фуру для доставки гуманітарної допомоги. Цінний вантаж прибув наприкінці грудня 2022 року до Миколаєва, Дар’ївки та Херсону у супроводі директорки Департаменту освіти Хмельницької ОДА Дарії БАСЮК та в.о. ректора ХНТУ Олени ЧЕПЕЛЮК. Співробітники ХНТУ взяли на себе персональну відповідальність і адресно розподілили допомогу.
Колектив ХНТУ від щирого серця дякує керівництву Хмельницької ОДА – Сергію ГАМАЛІЮ, Володимиру ЮР'ЄВУ та Дарії БАСЮК за організацію допомоги нашим колегам, які знаходяться в Херсоні. Наше рідне місто страждає від постійних обстрілів і руйнувань, але херсонці тримаються, продовжують жити та працювати заради майбутнього, заради Перемоги!
Також висловлюємо вдячність Товариству Святого Духа, яке надало подарунки для дітей та теплі речі для херсонців, що зібрані парафіянами з Польші.
Дякуємо, що допомагаєте нам! Ваша підтримка та тепло сильніше рятують Херсон в найтяжчі часи випробувань!
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/foto-6-korpus/571180-1-ukr-UA/foto-6-korpus.jpg)
![]() |
![]() |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2022-12-23_08-06-502/571196-1-ukr-UA/photo_2022-12-23_08-06-50.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2022-12-29_13-45-07-3/571200-1-ukr-UA/photo_2022-12-29_13-45-07-3.jpg)