About University / Новини університету / Cтаростат факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/ctarostat-fakul-tetu-mizhnarodnih-ekonomichnih-vidnosin-upravlinnya-i-biznesu/367014-1-ukr-UA/Ctarostat-fakul-tetu-mizhnarodnih-ekonomichnih-vidnosin-upravlinnya-i-biznesu_medium.jpg)
Cтаростат факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу
Created 06.09.2019 15:37
06 вересня 2019 року в актовій залі ХНТУ було проведено старостат факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу. Голова факультету – Анісенко Марія.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1561/367036-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
В рамках старостату координатори благодійного фонду Хесед Шмуель Лещенко Тетяна та Гельман Олена презентували міжнародні проекти: допомога людям похилого віку; допомога сім’ям у кризових ситуаціях; допомога людям з інвалідністю; культурна спадщина; допомога дітям; гуманітарна допомога; здоровий спосіб життя; екологія; допомога тваринам тощо та запрошували студентів до співпраці у якості волонтерів.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2421/367040-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3345/367044-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)