About University / Новини університету / ДЕНЬ ВИШИВАНКИ В ХНТУ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/den-vishivanki-v-hntu/598214-1-ukr-UA/DEN-VISHIVANKI-V-HNTU_medium.png)
ДЕНЬ ВИШИВАНКИ В ХНТУ
Created 18.05.2023 16:46
Адміністрація Херсонського національного технічного університету (ХНТУ) підтримали всеукраїнську ідею впровадження 18 травня 2023 р. «вишитого» дрес-коду й запросили сьогодні всіх співробітників прийти в українських вишиванках. Ця ініціатива отримала широку підтримку серед персоналу хмельницького кампусу ХНТУ.
Вишита сорочка – багатство та гордість нашого народу, наша спадщина і зв'язок поколінь. Традиційна вишиванка може здаватись простою за своїм кроєм, але вона несе в собі безліч символів та оберегів, які наші пращури вкладали в орнаменти вишивки.
Протягом багатьох років українців змушували забути своє коріння й традиції, але сьогодні ми стаємо свідками справжнього українського культурного відродження. Вишита сорочка стає не лише модним елементом одягу, а й символом нашої національної ідентичності. Вона несе особливу енергетику, силу і захисні властивості.
Тож нехай кожна одягнена нами сьогодні вишита сорочка захистить від лиха та наблизить нашу перемогу!
Слава Україні!
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/_5185420-1-1/598284-1-ukr-UA/_5185420-1-1_ultralarge.png)