About University / Новини університету / День вишиванки 2018 у ХНТУ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/den-vishivanki-2018-u-hntu/323476-1-ukr-UA/Den-vishivanki-2018-u-HNTU_medium.jpg)
День вишиванки 2018 у ХНТУ
Created 17.05.2018 10:31
Вишиванка – символ щасливої долі. Здавна для новонароджених малюків вишивали сорочечки - турботливо підготовані обереги. На жаль, ця традиція з часом зникла. Але залишився Всеукраїнський день Вишиванки.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/bez-imeni-33/323483-1-ukr-UA/Bez-imeni-3_ultralarge.jpg)
Наші студенти підтримали акцію та створили у стінах університету атмосферу єднання та патріотизму.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img-d2d9fbe2ffdcf47f9b8e86b0fd722a06-v/323631-1-ukr-UA/IMG-d2d9fbe2ffdcf47f9b8e86b0fd722a06-V_ultralarge.jpg)
Уже традиційно у третій четвер травня українці відзначають День вишиванки. Сьогодні це свято вийшло за межі України і об’єднує українство світу. Цьогоріч День вишиванки відзначатимуть у більш ніж 60 країнах, де проживає українська діаспора.
Херсонський національний технічний університет щороку активно долучається до святкування Дня вишиванки. Так і цього року 17 травня наш університет майорів вишивкою.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/bez-imeni-24/323487-1-ukr-UA/Bez-imeni-2_ultralarge.jpg)