About University / Новини університету / До уваги студентів університету! |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet/novini-universitetu2/do-uvagi-studentiv-universitetu!3/192928-1-ukr-UA/Do-uvagi-studentiv-universitetu!_medium.jpg)
До уваги студентів університету!
Created 11.11.2013 14:16
19 листопада 2013 р. о 14 год. 10 хв. в аудиторії №223 (І корпус) для студентів факультету економіки та факультету технологій і дизайну буде проведено семінар, головною метою якого стане інформування та залучення молоді до участі в міжнародних освітніх та наукових програмах і проектах.
Семінар такого ж змісту буде проведено 27 листопада 2013 р. о 14 год. 10 хв. в аудиторії №223 (І корпус) і для студентів факультету машинобудування та кібернетики.
Тож запрошуємо до участі у семінарі молодих, перспективних та активних студентів, які зацікавлені в участі у міжнародних наукових та освітніх програмах, адже участь у таких проектах дає можливість реалізовувати та розвивати себе, розширювати свій кругозір, а також знайомитися з культурою та традиціями інших країн та бути більш відкритим до світу та оточуючих.